fbpx
Apartamenty w Gudauri

Apartamenty w Gudauri

Gudauri Gruzja

Nowoczesny kompleks zróżnicowanych aparthoteli, w którym każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dla siebie.

Na powierzchni 50ha deweloper o 10 letnim doświadczeniu mający za sobą realizację obiektów mieszkalnych, hotelowych i aparthotelowych tworzy obecnie jeden z najnowocześniejszych kurortów zimowych Wielkiego Kaukazu.

Na terenie kurortu obok zakończonych już budynków Atrium, Suites, Blocks, Lofts trwa obecnie budowa luksusowego 5 gwiazdkowego hotelu Radisson oraz budynków aparthotelowych Neo, 4 Seasons, Alpic i Twins, w których możecie Państwo nabyć na własność luksusowe apartamenty z usługą zarządzania wynajmem.

W realizowanych budynkach znajdą się między innymi centra SPA i fitness, baseny, restauracje, bary, przechowalnie sprzętu narciarskiego oraz parkingi podziemne. W każdym z budynków zapewniona jest usługa konsjerż (consierge), 24 godzinna ochrona oraz administracja i zarządzanie wynajmem.

Kurort wyposażony jest w nową infrastrukturę techniczną. Ponad 70km tras zapewnia warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu i innych sportów zimowych. Amatorzy bardziej ekscytujących przeżyć mogą oddać się zimą freeride i heliskiing a latem ogólnodostępne są przejażdzki konne, paralotniarstwo, wspinaczka i górskie spacery.

Zlokalizowanie całości na wysokości ponad 2000 m.n.p.m. w odległości zaledwie 2 godzin (120 km) jazdy samochodem z Tbilisi dysponującym międzynarodowym portem lotniczym gwarantuje wygodny i szybki transport na miejsce.

Dla inwestorów z zagranicy Deweloper przygotował do wyboru atrakcyjne oferty finansowania w postaci preferencyjnych kredytów hipotecznych z gwarancją dewelopera lub wewnętrznego systemu płatności rat 0%.

Prezentacja

prezentacja - Apartamenty w Gudauri – plik PDF

Termin oddania do użytku

IV kw. 2019r. Alpik i Neo

IV kw. 2020r. Twins i Four Seasons

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz - 1650$ / m2

Apartamenty na poddaszu (skosy): od 1400$m2 (m2 liczone przy podłodze) z wykończeniem pod klucz, umeblowaniem i wyposażeniem.

Ceny są uzależnione od wybranego budynku oraz piętra i położenia w budynku.

Plan - Apartamenty w Gudauri – plik PDF

cennik - Apartamenty w Gudauri– Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności.

Finansowanie

Deweloper oferuje dwie formy finansowania do wyboru:

  1. Raty 0% na okres max. 12 m-cy (bez wymaganego wkładu własnego)
  2. Kredyt dla obcokrajowców z gwarancja Dewelopera na okres 3-5 lat
  • -wymagane 10% – 20% wkładu własnego i udokumentowanie dochodów w kraju macierzystym (okazanie wyciągów z konta bankowego)
  • -wymagane 40% wkładu własnego bez okazywania wyciągów z konta bankowego

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych