fbpx
Crystal Tower – Panorama Batumi

Crystal Tower – Panorama Batumi

Crystal Tower - Panorama Batumi

Nowoczesny kompleks hotelowo – apartamentowy z widokiem na morze, góry oraz starą, zabytkową część Batumi.

Crystal Tower zlokalizowana jest 100m. od plaży. Kompleks znajduje się w pobliżu słynnego Rybnego Bazaru, blisko portu, Opery i Dworca Kolejowego. Dodatkowym atutem w ciepłym subtropikalnym klimacie jest fakt, że nieopodal mieści się ogród botaniczny funkcjonujący ponad 100 lat. Ogród jest idealnym miejscem na krótkie spacery oraz całodobowy wypad w celu badania flory Gruzji.

Teren rzetelnie zaprojektowanego kompleksu hotelowo – apartamentowego Panorama Batumi zawiera w sobie 3 piętra z infrastrukturą hotelową. Znajdziemy tu basen, SPA i fitness centrum oraz sale konferencyjne, restauracje, kasyna i parking dla właścicieli i gości.

Zlokalizowane na piętrach 4-37 Apartamenty zapewnią swoim gościom widok na góry, morze oraz ogród botaniczny.  Takie zaprojektowanie Crystal Tower Panorama Batumi gwarantuje klientom poczucie luksusu i łączy w sobie wszystkie zalety doskonałej lokalizacji. Dużą zaletą kompleksu jest bezpośrednie połączenie z projektowanym nadmorskim molo wejściem z budynku.

Dodatkowym atutem inwestycji jest fakt, że kompleks Crystal Tower Panorama Batumi znajduje w bezpośrednim sąsiedztwie nowo zaprojektowanej sztucznej wyspy. To w przyszłości podniesie jeszcze bardziej wartość i prestiż lokalizacji.

Panorama Batumi to propozycja dla wymagających prestiżu, komfortu oraz chcących korzystać z atrakcji nadmorskiego nowoczesnego kurortu w pełnej mierze.

Przemyślany pod względem architektonicznym jak i biznesowym projekt pozwoli Państwu odnaleźć w trakcie odwiedzin w Batumi oazę komfortu. A pod nieobecność - cieszyć się zyskami z inwestycji.

W kompleksie zapewniona będzie całodobowa administracja wraz z recepcją dla gości oraz obsługą wynajmu. Dlatego obsługą Państwa apartamentów zajmie się wyspecjalizowany operator na dogodnych warunkach. Szczegóły poniżej w zakładce ceny, finansowanie i wynajem.

Prezentacja

Crystal Tower- rzut piętra – plik PDF

Termin oddania do użytku

IV kw. 2025 r.

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz: od 1800 $/m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – na morze lub na góry.

W podanych cenach deweloper oferuje w pełni wykończone i wyposażone apartamenty gotowe do wynajmu.

Rzut piętra - Crystal Tower – plik PDF

Cennik - Crystal Tower– Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper zapewnia możliwość obsługi wynajmu apartamentów po ich oddaniu do użytku.

Szczegółowe warunki obsługi będą ustalane przed odbiorem apartamentów.

Obsługa wynajmu nie jest obowiązkowa.

Czynsz miesięczny

1 $ /m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych.