fbpx
Apartamenty w White Sails

Apartamenty w White Sails

Lokale gotowe do odbioru

White Sails to jedna z najlepiej przemyślanych inwestycji w Batumi. Kompleks czterech aparthoteli, jednego budynku rezydencjonalnego i dwóch budynków hotelowych tworzyć będzie jedno z najnowocześniejszych osiedli Batumi z bezpośrednim widokiem na morze. White Sails ulokowany jest w nadmorskiej części Nowego Batumi – na prestiżowej ul. Lecha i Marii Kaczyńskich. Między jego terytorium a plażą (odległą o 150 m) znajduje się park przy Bulwarze Nadmorskim.

Deweloper zatroszczył się również o miejsca do odpoczynku na terenie kompleksu – w jego skład wejdzie zielona strefa rekreacyjna o powierzchni 7 000 m2. Ponadto na terenie kompleksu znajdować się będą baseny z wodą morską, SPA, fitness, sklepy, kawiarnie, restauracje, korty tenisowe, boisko do koszykówki, place zabaw dla dzieci, supermarket, apteka i wszystkie inne niezbędne udogodnienia.

Kompleks ma własny parking, a wszystkie apartamenty mają zapewnione miejsca postojowe. Do dyspozycji właścicieli i ich gości będzie całodobowa recepcja i ochrona, a obsługą wynajmu apartamentów zajmuje się profesjonalny  operator.

W podanej cenie apartamenty są oddawane do użytku wykończone: w pełni wykończona łazienka + częściowo wyposażona kuchnia + system inteligentnego domu.

Prezentacja

Termin oddania do użytku

Etap I i II w eksploatacji - dostępne lokale z rynku wtórnego

Etap III gotowy do odbioru - jeszcze w sprzedaży

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku. Wszystkie apartamenty mają balkon lub taras.

Dostępne są gotowe apartamenty z rynku pierwotnego w etapie III oraz apartamenty w etapie I i II z rynku wtórnego.

Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu nabytego apartamentu na podstawie oddzielnej umowy. Zajmować się tym będzie wytypowana firma zewnętrzna. Koszt takiej usługi to 30% od osiągniętego przychodu. Istnieje możliwość zlecenia obsługi wynajmu wybranej przez siebie firmie zewnętrznej.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2

Finansowanie

Warunki finansowania ustalane indywidualnie.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych