fbpx
Apartamenty w White Sails

Apartamenty w White Sails

Etap 2 już w sprzedaży!

Skontaktuj się z nami już teraz aby poznać szczegóły

White Sails to jedna z najlepiej przemyślanych inwestycji w Batumi. Kompleks czterech aparthoteli, jednego budynku rezydencjonalnego i dwóch budynków hotelowych tworzyć będzie jedno z najnowocześniejszych osiedli Batumi z bezpośrednim widokiem na morze. White Sails ulokowany jest w nadmorskiej części Nowego Batumi – na prestiżowej ul. Lecha i Marii Kaczyńskich. Między jego terytorium a plażą (odległą o 150 m) znajduje się park przy Bulwarze Nadmorskim.

Deweloper zatroszczył się również o miejsca do odpoczynku na terenie kompleksu – w jego skład wejdzie zielona strefa rekreacyjna o powierzchni 7 000 m2. Ponadto na terenie kompleksu znajdować się będą baseny z wodą morską, SPA, fitness, sklepy, kawiarnie, restauracje, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, supermarket, apteka i wszystkie inne niezbędne udogodnienia.

Kompleks ma własny podziemny parking, a wszystkie apartamenty mają zapewnione miejsca postojowe. Do dyspozycji właścicieli i ich gości będzie całodobowa recepcja i ochrona, a obsługą wynajmu apartamentów zajmie się profesjonalny międzynarodowy operator. W podanej cenie apartamenty są oddawane do użytku wykończone pod klucz i wyposażone w system inteligentnego domu.

Prezentacja

prezentacja - White Sails – plik PDF

Termin oddania do użytku

gotowy do odbioru

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz: od 1 500 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku. Wszystkie apartamenty mają balkon lub taras.

Wykończenie pod klucz, obejmujące komplet prac wykończeniowych (kilka wariantów do wyboru przez klienta) oraz wyposażenie  łazienki i meble kuchenne – w cenie.

rzut piętra - White Sails - budynki A i E – plik PDF

rzut piętra - White Sails - budynki B i F – plik PDF

cennik - White Sails –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu nabytego apartamentu na podstawie oddzielnej umowy. Zajmować się tym będzie wytypowana firma zewnętrzna. Koszt takiej usługi to 30% od osiągniętego przychodu. Istnieje możliwość zlecenia obsługi wynajmu wybranej przez siebie firmie zewnętrznej.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2

Finansowanie

1. Nieoprocentowane raty 

- raty 0% na okres 12 miesięcy od podpisania umowy z deweloperem przy wkładzie własnym (pierwszej wpłacie) 50% wartości apartamentu

2. Kredyt hipoteczny dla obcokrajowców udzielany przez Bank: wpłata  min. 50% ceny nabytego apartamentu (wkład własny) i kredyt hipoteczny na 50%.

Okres kredytowania od 5-10 lat. Oprocentowanie minimalne dla kredytu w USD to min. 6.5% rocznie, dla kredytu w EUR min. 5.1% rocznie

Szczegółowe warunki i okres kredytowania ustalane są indywidualnie.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Zobacz więcej inwestycji