fbpx
Apartamenty w White Sails

Apartamenty w White Sails

White Sails to jedna z najlepiej przemyślanych inwestycji w Batumi. Kompleks pięciu aparthoteli i dwóch budynków hotelowych tworzyć będzie jedno z najnowocześniejszych osiedli Batumi z bezpośrednim widokiem na morze. Ulokowany jest w nadmorskiej części Nowego Batumi – na prestiżowej ul. Lecha i Marii Kaczyńskich, a między jego terytorium a plażą (odległą o 150 m) znajduje się park przy Bulwarze Nadmorskim.

Deweloper zatroszczył się również o miejsca do odpoczynku na terenie kompleksu – w jego skład wejdzie zielona strefa rekreacyjna o powierzchni 7 000 m2. Ponadto na terenie kompleksu znajdować się będą baseny z wodą morską, SPA, fitness, sklepy, kawiarnie, restauracje, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, supermarket, apteka i wszystkie inne niezbędne udogodnienia.

Kompleks ma własny podziemny parking, a wszystkie apartamenty mają zapewnione miejsca postojowe. Do dyspozycji właścicieli i ich gości będzie całodobowa recepcja i ochrona, a obsługą wynajmu apartamentów zajmie się profesjonalny międzynarodowy operator. W podanej cenie apartamenty są oddawane do użytku wykończone pod klucz i wyposażone w system inteligentnego domu.

Prezentacja

prezentacja - White Sails – plik PDF

Termin oddania do użytku

lato 2020 r.

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz: od 1 500 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku. Wszystkie apartamenty mają balkon lub taras.

Wykończenie pod klucz, obejmujące komplet prac wykończeniowych (kilka wariantów do wyboru przez klienta) oraz wyposażenie  łazienki i meble kuchenne – w cenie.

rzut piętra - White Sails - budynki A i E – plik PDF

rzut piętra - White Sails - budynki B i F – plik PDF

cennik - White Sails –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu nabytego apartamentu na podstawie oddzielnej umowy. Zajmować się tym będzie wytypowana firma zewnętrzna. Koszt takiej usługi to 30% od osiągniętego przychodu. Istnieje możliwość zlecenia obsługi wynajmu wybranej przez siebie firmie zewnętrznej.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2

Finansowanie

1. Nieoprocentowane raty 

- raty 0% na okres 12 miesięcy od podpisania umowy z deweloperem przy wkładzie własnym (pierwszej wpłacie) 30% wartości apartamentu

- raty 0% na okres 24 miesięcy od podpisania umowy z deweloperem przy wkładzie własnym (pierwszej wpłacie) 40% wartości apartamentu

 

2. Kredyt hipoteczny dla obcokrajowców udzielany przez Bank: wpłata  min. 40% ceny nabytego apartamentu (wkład własny) i kredyt hipoteczny na 60%.

Okres kredytowania od 5-10 lat. Oprocentowanie minimalne dla kredytu w USD to min. 6.5% rocznie, dla kredytu w EUR min. 5.1% rocznie

Szczegółowe warunki i okres kredytowania ustalane są indywidualnie.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Zobacz więcej inwestycji