fbpx
Apartamenty w White Sails

Apartamenty w White Sails

White Sails to jedna z najlepiej przemyślanych inwestycji w Batumi. Kompleks pięciu aparthoteli i dwóch budynków hotelowych tworzyć będzie jedno z najnowocześniejszych osiedli Batumi z bezpośrednim widokiem na morze. Ulokowany jest w nadmorskiej części Nowego Batumi – na prestiżowej ul. Lecha i Marii Kaczyńskich, a między jego terytorium a plażą (odległą o 150 m) znajduje się park przy Bulwarze Nadmorskim.

Deweloper zatroszczył się również o miejsca do odpoczynku na terenie kompleksu – w jego skład wejdzie zielona strefa rekreacyjna o powierzchni 7 000 m2. Ponadto na terenie kompleksu znajdować się będą baseny z wodą morską, SPA, fitness, sklepy, kawiarnie, restauracje, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, supermarket, apteka i wszystkie inne niezbędne udogodnienia.

Kompleks ma własny podziemny parking, a wszystkie apartamenty mają zapewnione miejsca postojowe. Do dyspozycji właścicieli i ich gości będzie całodobowa recepcja i ochrona, a obsługą wynajmu apartamentów zajmie się profesjonalny międzynarodowy operator. W podanej cenie apartamenty są oddawane do użytku wykończone pod klucz i wyposażone w system inteligentnego domu.

Prezentacja

prezentacja - White Sails – plik PDF

Termin oddania do użytku

III/IV kw. 2019 r.

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz: od 1 500 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku. Wszystkie apartamenty mają balkon lub taras.

Wykończenie pod klucz, obejmujące komplet prac wykończeniowych (kilka wariantów do wyboru przez klienta) oraz wyposażenie  łazienki i meble kuchenne – w cenie.

rzut piętra - White Sails - budynki A i E – plik PDF

rzut piętra - White Sails - budynki B i F – plik PDF

cennik - White Sails –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu nabytego apartamentu na podstawie oddzielnej umowy. Zajmować się tym będzie wytypowana firma zewnętrzna (deweloper prowadzi rozmowy z wyspecjalizowaną firmą z grupy hotelowej Wyndham). Koszt takiej usługi to 40% od osiągniętego przychodu. Istnieje możliwość zlecenia obsługi wynajmu wybranej przez siebie firmie zewnętrznej.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2

Finansowanie

1. Nieoprocentowane raty do lipca 2021r. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 15% ceny apartamentu.

2. Kredyt hipoteczny udzielany przez Dewelopera: Wkład własny 15 - 30%.

Okres kredytowania do 3 lat.

Warunki negocjowane są za każdym razem indywidualnie.

3. Kredyt hipoteczny udzielany przez Bank: spłata  min. 50% ceny nabytego apartamentu (wkład własny) i kredyt hipoteczny na 50%. Wymagany dochód na terenie Gruzji.

Warunki i okres kredytowania negocjowane indywidualnie.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Zobacz więcej inwestycji