fbpx
Jak kupić nieruchomość w Gruzji?

Jak kupić nieruchomość w Gruzji?

Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu podpisania umowy zabezpieczającej Twoje interesy. Po podpisaniu umowy przystępujemy do wyboru najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb apartamentu. Dokonujemy rezerwacji wybranych apartamentów u dewelopera i ustalamy indywidualnie dalsze szczegółowe warunki transakcji (zakup ze środków własnych, zakup finansowany kredytem w Gruzji, zakup finansowany kredytem w Polsce, wyjazd do Batumi bądź zdalne zawarcie umowy z deweloperem). Wszystkie podane na stronie ceny zawierają już wkalkulowane nasze wynagrodzenie.

W razie potrzeby udzielamy również pomocy w uzyskaniu na miejscu kredytu hipotecznego. Co ważne – kredyt w banku gruzińskim nie obciąża Twojej zdolności kredytowej w Polsce ponieważ banki w Gruzji nie wymieniają się informacjami na temat swoich klientów z bankami polskimi.

Na życzenie organizujemy wyjazdy z klientami – zarówno w celu asystowania przy formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na uprzednio wybrany apartament, jak i indywidualne, służące wyborowi i nabyciu nieruchomości innych niż w standardowej ofercie. Współpracujemy na miejscu ze sprawdzonymi specjalistami rynku nieruchomości.