fbpx
Jak kupić nieruchomość w Gruzji?

Jak kupić nieruchomość w Gruzji?

Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu podpisania umowy zabezpieczającej Twoje interesy. Po podpisaniu umowy przystępujemy do wyboru najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb apartamentu. Dokonujemy rezerwacji wybranych apartamentów u dewelopera i ustalamy indywidualnie dalsze szczegółowe warunki transakcji (zakup ze środków własnych, rozłożenie płatności na raty 0% czy też zakup finansowany kredytem w Gruzji lub kredytem w Polsce). Kolejny aspekt to ustalenie czy zakupu dokonują Państwo decydując się na wyjazd do Batumi czy też zdalne zawarcie umowy z deweloperem - oba warianty są możliwe do zrealizowania, przeprowadzone przez nas wielokrotnie i w pełni bezpieczne.

W razie potrzeby udzielamy również pomocy w uzyskaniu na miejscu kredytu hipotecznego, aczkolwiek obecnie banki gruzińskie coraz częściej zaczynają pytać o dochody na terenie Gruzji. Co ważne – kredyt w banku gruzińskim nie obciąża Twojej zdolności kredytowej w Polsce ponieważ banki w Gruzji nie wymieniają się informacjami na temat swoich klientów z bankami polskimi.

Na życzenie organizujemy wyjazdy z klientami – zarówno w celu asystowania przy formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na uprzednio wybrany apartament, jak i służące wyborowi i nabyciu nieruchomości przez nas oferowanych a także innych niż w standardowej ofercie. Współpracujemy na miejscu ze sprawdzonymi specjalistami rynku nieruchomości.

Wybierz nieruchomość dla siebie