fbpx
Jak kupić nieruchomość w Gruzji?

Jak kupić nieruchomość w Gruzji?

Jak kupić nieruchomość w Gruzji z naszą pomocą? Pierwszy krok to ustalenie czy zakupu dokonują Państwo decydując się na zdalne zawarcie umowy z deweloperem, nie ruszając się zza własnego biurka, czy też poprzez wyjazd do Batumi . Oba warianty są przeprowadzone przez nas wielokrotnie i w pełni bezpieczne.

Obecnie szczególnie polecamy formę zakupu zdalnego. Jest to sprawdzony i wybierany najczęściej przez naszych klientów jeszcze na długo przed epidemią COVID-19  sposób na zakup apartamentu w Gruzji.

Cały proces odbywa się za naszym pośrednictwem, był przeprowadzany wielokrotnie, jest w pełni legalny i bezpieczny.

Aby kupić nieruchomość w Gruzji

Wypełnij już teraz formularz kontaktowy aby poznać szczegóły.

Skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić ofertę i przystąpimy do wyboru najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb apartamentu.

Zakup apartamentu w Gruzji pozwoli Ci bezpiecznie ulokować środki i zapewni stały wzrost wartości i dodatkowy dochód.

Kupić nieruchomość w Gruzji na raty lub na kredyt?

Ustalimy dla Ciebie indywidualnie szczegółowe warunki transakcji. Zakup ze środków własnych, rozłożenie płatności na raty 0% czy też zakup finansowany kredytem w Gruzji lub kredytem w Polsce.

Przeprowadzimy Cię za rękę przez cały proces transakcji od momentu wyboru apartamentu do zarejestrowania go w Księdze Wieczystej.

Oferowane przez nas aktualnie nieruchomości znajdziesz na

Stronie Głównej w zakładce Oferty Nieruchomości.

 

Z najczęściej wybieranymi przez naszych klientów ofertami

zapoznasz się TU.

Udzielimy również pomocy w uzyskaniu na miejscu kredytu hipotecznego w banku gruzińskim lub rat 0% od dewelopera. Co ważne – kredyt w banku gruzińskim ani raty 0% nie obciąża Twojej zdolności kredytowej w Polsce. Ani deweloperzy, ani banki w Gruzji nie wymieniają się informacjami na temat swoich klientów z bankami polskimi.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawdzonym współpracownikom, którzy znajdują się na stałe na miejscu i dbają o bezpieczeństwo transakcji. Całość inwestycji w nieruchomości w Gruzji możesz przeprowadzić zarówno na miejscu jak i na odległość, nie ruszając się zza własnego biurka.

Szczegóły dotyczące usługi pośrednictwa w zakupie apartamentu w Gruzji znajdą Państwo tutaj