fbpx
Zakres i cena usługi pośrednictwa

Zakres i cena usługi pośrednictwa

Na podstawie zawieranej umowy pośrednictwa świadczymy dla Państwa pomoc w załatwieniu na miejscu wszelkich formalności związanych z ewentualnym zakupem bądź rezerwacją apartamentu/ów. Nasza usługa jest kompleksowa, nie tylko pokazujemy inwestycje i je rekomendujemy, ale też przechodzimy cały proces z klientem. Świetnie zdajemy sobie sprawę z barier kulturowych i językowych dlatego otaczamy każdego klienta indywidualną opieką. Wyjaśniamy też wszystkie aspekty prawne inwestycji w Gruzji.

Po podpisaniu umowy udzielamy naszym klientom pełnego wsparcia w transakcji od momentu wyboru dewelopera i inwestycji, wyboru konkretnego apartamentu, negocjowania warunków i formy płatności, poprzez tłumaczenie dokumentów, tłumaczenie konsekutywne podczas spotkań z deweloperem, podpisanie i tłumaczenie umowy, rejestrację we właściwym urzędzie zakupu apartamentu w budowie.

Podpisanie umowy pośrednictwa nie zobowiązuje oczywiście do zakupu żadnej z proponowanych przez nas inwestycji, a jedynie reguluje i zabezpiecza nasze wzajemne stosunki w przypadku takiego zakupu.

Dysponujemy i dzielimy się z naszymi klientami pełną wiedzą na temat oferowanych przez nas inwestycji, możliwymi wariantami finansowania, dostępnością apartamentów, cennikami, wzorami umów, warunkami obsługi najmu itd. Ponieważ każda inwestycja charakteryzuje się zwykle pewnymi specyficznymi walorami, dlatego staramy się najpierw porozmawiać z klientem telefonicznie bądź spotkać się osobiście aby lepiej poznać jego preferencje i wymagania a potem pomagamy dobrać optymalny produkt. Nasza oferta ciągle się rozszerza, dlatego też na stronie znajdą Państwo większość, ale nie koniecznie wszystkie oferowane przez nas obecnie inwestycje i dlatego też zawsze zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Ponieważ otaczamy naszych klientów najszerszą opieką i wsparciem na każdym etapie transakcji oraz dzielimy się z klientami profesjonalną wiedzą nt. specyfiki rynku nieruchomości w Batumi nasze usługi nie są bezpłatne. Jednakże to, że jesteśmy wynagradzani przez naszych kupujących klientów sprawia, że możemy działać bezstronnie i obiektywnie, nie faworyzując żadnego z deweloperów - jesteśmy pośrednikami, a nie agentami handlowymi. Znamy mocne i słabe strony każdej inwestycji i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami, pomagając im dokonać optymalnej dla nich decyzji.

Wynagrodzenie jest standardowe niezależnie od wielkości kupowanej nieruchomości, ponieważ każda inwestycja, nie zależnie od jej metrażu, wymaga podobnego nakładu pracy z naszej strony. Wynagrodzenie płatne jest tylko w przypadku dokonania rezerwacji bądź zakupu apartamentu. Jeśli Państwo nie zdecydują się na zakup nie ponoszą kosztów pośrednictwa.

Co obejmuje zakres umowy:

  • organizację oraz tłumaczenia spotkań z deweloperami,
  • wsparcie w negocjacjach i ustalaniu grafiku płatności,
  • profesjonalne doradztwo podczas zakupów i pomoc w doborze apartamentu,
  • tłumaczenia konsekutywne podczas negocjacji,
  • opiekę prawnika,
  • tłumaczenia dokumentów,
  • pomoc przy rejestracji zakupu w państwowym rejestrze inwestycji,
  • konsultacje wynajmu apartamentów
  • jak również przeprowadzenie całego procesu zakupu bez konieczności wyjazdu do Gruzji.

Cena naszej usługi wynosi 10 tys. zł brutto od kupowanego z naszą pomocą apartamentu.

Zachęcamy do zadawania nam pytań. Można to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub przez załączony obok formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzania naszego biura w Warszawie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Znajdziesz nas tutaj:

ul. Mała 14 lok. 19A
03-423 Warszawa

+48 22 618 08 70
+48 530 630 054

dlaCiebie@GruzjadlaCiebie.pl

Wybierz nieruchomość dla siebie