fbpx
Zakres usługi pośrednictwa

Zakres usługi pośrednictwa

 

Kupno mieszkania na wynajem albo jakiejkolwiek innej nieruchomości za granicą może być bardzo atrakcyjne z wielu powodów.

Niskie ceny zakupu, wzrost wartości, niepowtarzalne lokalizacje i widoki za oknem, preferencyjne podatki  to tylko niektóre z czynników sprawiających że z roku na rok coraz więcej Polaków staje się właścicielami zagranicznych nieruchomości.

Inwestycja w nieruchomości za granicą choć potencjalnie bardzo atrakcyjna, może wiązać się jednak z nieuświadomionym ryzykiem.

 

Oto 10 najczęściej popełnianych błędów przez inwestorów kupujących nieruchomości za granicą:

 

nieznajomość specyfiki lokalnego rynku nieruchomości,

brak informacji o stanie prawnym panującym w danym kraju i narażenie na pułapki prawne lub nieuczciwość miejscowych sprzedawców,

brak właściwej wyceny nieruchomości,

całkowicie błędne oszacowanie potencjalnego zwrotu z inwestycji,

brak wiedzy na temat optymalnych i najbardziej korzystnych form finansowania nieruchomości za granicą,

trudności z uzyskaniem kredytu,

brak wiedzy o prawdziwie atrakcyjnych lokalizacjach,

nietrafiony wybór nieruchomości (nieadekwatna cena, nieatrakcyjna lub wadliwa lokalizacja, wady prawne, niekorzystne zapisy umowne itd.)

nieznajomość przepisów podatkowych w danym kraju

nieznajomość specyfiki i kosztów utrzymania i zarządzania nieruchomością za granicą na wynajem.

 

Każdy z tych błędów może okazać się bardzo kosztowny!

 

Pomyłki są popełniane nie tylko przez początkujących inwestorów ale także przez doświadczonych, którzy od wielu lat inwestowali w jednym kraju. Warunki panujące na rynku polskim, są zupełnie odmienne niż te w Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Bułgarii czy Gruzji.

W jaki sposób więc bezpiecznie zainwestować znaczny kapitał w nieruchomość za granicą na wynajem?

W przypadku tego typu transakcji bezpieczeństwo i znajomość lokalnego rynku są kluczowe dla powodzenia inwestycji. Rozwiązaniem są usługi profesjonalnego biura pośrednictwa nieruchomości. Niewielki koszt pośrednictwa w porównaniu z ryzykiem straty części lub całości kapitału, ulokowania go w niewłaściwej lokalizacji czy też nieznajomością rzeczywistych cen transakcyjnych zwraca się najczęściej już w momencie podpisania umowy zakupu.

 

Gruzja dla Ciebie to pierwsza polska agencja nieruchomości w Gruzji!

Działamy na rynku gruzińskim od 2017 roku.

Jesteśmy legalnie działającą polską firmą posiadającą obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Jako jedyni posiadamy biuro zarówno w Gruzji jak i w Polsce!

 

Jako zarejestrowana w Polsce i działające legalnie, zgodnie z polskim prawem, posiadająca ubezpieczenie OC w zakresie swojej działalności. A jako wyspecjalizowana w gruzińskim rynku, polska agencja nieruchomości otaczamy naszych klientów pełną opieką w Gruzji i dajemy gwarancję udanej transakcji.

Nasze wieloletnie doświadczenie na gruzińskim rynku, specjalistyczna wiedza i sprawdzone lokalne kontakty i partnerzy oraz kompleksowa oferta sprawiają, że jesteśmy najstarszą i największą polską agencją nieruchomości zajmującą się rynkiem gruzińskim. Możemy pochwalić się też zdecydowanie największą liczbą transakcji przeprowadzonych tam dla naszych polskich klientów.

Dzięki naszemu doświadczeniu oszczędzamy Państwa czas, nerwy i pieniądze!

 

Pomoc w zakupie nieruchomości w Gruzji – czym się zajmujemy?

 

Na podstawie zawieranej umowy pośrednictwa świadczymy dla Państwa usługę pośrednictwa w zdalnym lub osobistym dokonaniu wszelkich formalności związanych z wyborem i zakupem nieruchomości w Gruzji na rynku pierwotnym oraz wtórnym.

Jako jedyni na polskim rynku posiadamy od lat stałe biuro zarówno w Polsce jak i Batumi. Pozwala nam to nie tylko na kompleksową obsługę naszych klientów przez cały rok ale i daje możliwość monitorowania rynku na bieżąco i natychmiastowego reagowania na zachodzące na nim zmiany.

Wybieramy najlepsze, starannie sprawdzone i wyselekcjonowane inwestycje, monitorujemy postępy na budowach i zmiany na rynku wtórnym. Przechodzimy cały proces wyboru, zakupu i rejestracji nieruchomości z klientem.

Świetnie zdajemy sobie sprawę z barier kulturowych i językowych dlatego otaczamy każdego klienta indywidualną opieką. Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie aspekty prawne inwestycji w Gruzji.

Po podpisaniu umowy udzielamy naszym klientom pełnego wsparcia w transakcji.

Na podstawie umowy pośrednictwa jesteśmy z Wami od momentu wytypowania nieruchomości do przekazania kluczy do lokalu i podpisania umowy z operatorem wynajmu oraz uzyskania wpisu własności do miejscowego Rejestru Publicznego.

W przypadku zakupu zdalnego zapewniamy podczas wyboru apartamentu relacje on-line z jego budowy, indywidualnie wykonane filmy oraz zdjęcia z widokiem z okien, tarasu i wnętrza wybranego apartamentu przed jego zakupem.

W ramach naszej usługi między innymi:

Negocjujemy dla Was warunki i formę płatności. Sporządzamy tłumaczenia dokumentów.

Pilotujemy zdalny zakup i zapewniamy opiekę podczas spotkań z deweloperem.

Koordynujemy podpisanie umowy deweloperskiej a także umowy przeniesienia własności.

Oferujemy możliwość zapoznania się z rynkiem na miejscu podczas bezpłatnych wyjazdów inwestorskich

Zapewniamy rejestrację zakupu oraz przyszłego i faktycznego prawa własności we właściwym rejestrze - odpowiedniku polskich Ksiąg Wieczystych.

Nadzorujemy przekazanie kluczy do lokalu, podłączenie mediów i podpisanie umowy z operatorem wynajmu.

Otaczamy każdego naszego klienta indywidualną opieką!

Podpisanie z nami umowy pośrednictwa nie zobowiązuje oczywiście do zakupu żadnej z proponowanych przez nas inwestycji a nasze Wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku pozytywnej decyzji o zakupie.

W ramach naszej pracy dysponujemy i dzielimy się z naszymi klientami pełną wiedzą na temat rynku i oferowanych przez nas nieruchomości. Ustalamy, negocjujemy i dopasowujemy do indywidualnych potrzeb możliwe warianty finansowania. Weryfikujemy na bieżąco dokładnie dostępność i ceny apartamentów, postępy na budowach oraz kondycję prawną i finansową deweloperów.

Dysponujemy cennikami bezpośrednio od deweloperów co gwarantuje zawsze aktualną i najlepszą cenę.

Pracujemy na sprawdzonych i wynegocjowanych przez nas indywidualnie dla naszych klientów wzorach umów zapewniających optymalne warunki finansowania i zakupu.

 

Jakie nieruchomości oferujemy?

 

Oferowane przez nas inwestycje należą przede wszystkim do segmentu premium, co gwarantuje najwyższą jakość budowy,  doborową lokalizację, profesjonalną obsługę wynajmu, dodatkową infrastrukturę i udogodnienia takie jak basen, klub fitness, kasyno, usługi consierge itp. w budynku.

Oferowane przez nas nieruchomości są tak dobrane aby spełniać różnorodne wymagania naszych klientów, a każda z nich posiada swoje indywidualne atuty w zależności od potrzeb i celu inwestycji.

Staramy się zawsze najpierw porozmawiać z klientem telefonicznie bądź spotkać się osobiście aby dokładnie poznać jego preferencje i wymagania. Na tej podstawie pomagamy dobrać optymalny produkt.

Nasza oferta ciągle się rozszerza. Na stronie znajdą Państwo większość, ale niekoniecznie wszystkie oferowane przez nas w danej chwili inwestycje.

Dlatego też zawsze zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego i podania dogodnej godziny kontaktu z naszej strony.

Otaczamy naszych klientów najszerszą opieką i wsparciem na każdym etapie transakcji oraz dzielimy się z klientami profesjonalną wiedzą nt. specyfiki rynku nieruchomości, na którym działamy z powodzeniem od 2017 roku.

To, że jesteśmy wynagradzani przez naszych kupujących klientów sprawia, że możemy działać bezstronnie i obiektywnie, nie faworyzując żadnego z deweloperów. Jesteśmy pośrednikami, a nie agentami handlowymi. Znamy mocne i słabe strony każdej inwestycji i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami, pomagając im dokonać optymalnej dla nich decyzji.

Nasze wynagrodzenie jest niezależne od wielkości i ceny kupowanej nieruchomości, ponieważ każda inwestycja, niezależnie od jej metrażu, wymaga podobnego nakładu pracy z naszej strony. Wynagrodzenie płatne jest tylko w przypadku dokonania płatnej rezerwacji bądź zakupu apartamentu.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie warto kupić nieruchomość (dom / mieszkanie / apartament) za granicą, bardzo dobrze trafiłeś.

 

Co m. in. obejmuje zakres umowy pośrednictwa:

 

indywidualne doradztwo podczas zakupów i pomoc w doborze apartamentu zgodnie z celem inwestycyjnym,

wsparcie w negocjacjach i ustalaniu grafiku  i sposobu płatności,

obsługę zdalnego zakupu nieruchomości lub zakupu osobistego na miejscu,

opiekę prawnika podczas transakcji,

pracę pełnomocnika na miejscu

tłumaczenia dokumentów

rejestrację zakupu w państwowym rejestrze publicznym (odpowiednik polskich Ksiąg Wieczystych)

konsultacje z zakresu specyfiki rynku nieruchomości w Gruzji

organizację oraz tłumaczenia spotkań i korespondencji z deweloperami

pomoc w odbiorze lokalu i podpisania umowy z operatorem wynajmu

całoroczną opiekę naszego biura w Batumi.

 

Oferujmey również przeprowadzenie całego procesu zakupu bez konieczności wyjazdu do Gruzji.

 

Naszym klientom oferujemy również możliwość indywidualnego ustalenia zakresu usługi w tym np. analizę dokumentów, sprawdzenie wybranego podmiotu (dewelopera), konsultacje dot. rynku nieruchomości, analizę rynku, pomoc w otwarciu firmy na terenie Gruzji itp.

 

Zachęcamy do zadawania nam pytań. Można to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub przez załączony obok formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzania naszego biura w Warszawie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

 

Szukasz dochodowego apartamentu za granicą?

Skontaktuj się z nami!

Znajdziesz nas tutaj:

ul. Mała 14 lok. 19A
03-423 Warszawa

+48 22 618 08 70
+48 530 630 054

Nieruchomości w Gruzji. Gruzja dla Ciebie zaprasza!
dlaCiebie@GruzjadlaCiebie.pl