fbpx
Zakres i cena usługi pośrednictwa. Kupno apartamentu w Gruzji

Zakres i cena usługi pośrednictwa. Kupno apartamentu w Gruzji

Kupno mieszkania na wynajem albo jakiejkolwiek innej nieruchomości za granicą może być bardzo atrakcyjne. Niskie ceny zakupu i doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że z roku na rok coraz więcej Polaków staje się właścicielami zagranicznych nieruchomości. Inwestycja choć potencjalnie bardzo atrakcyjna, może wiązać się z bardzo dużym ryzykiem.

10 najczęściej popełnianych błędów przez inwestorów kupujących nieruchomości za granicą:

 1. nieznajomość lokalnego rynku nieruchomości
 2. brak informacji o stanie prawnym panującym w danym kraju
 3. brak właściwej wyceny nieruchomości
 4. całkowicie błędne oszacowanie potencjalnego zwrotu z inwestycji
 5. brak wiedzy na temat optymalnych i najbardziej korzystnych form finansowania nieruchomości za granicą
 6. trudności z uzyskaniem kredytu
 7. brak wiedzy o tym gdzie aktualnie warto kupić dom za granicą
 8. nietrafiony wybór nieruchomości (zbyt wysoka cena, nieatrakcyjna lokalizacja, wady prawne itd.)
 9. nieznajomość przepisów podatkowych w danym kraju
 10. zaniżanie szacowanych kosztów utrzymania i zarządzania nieruchomością za granicą na wynajem

Każdy z tych błędów może okazać się bardzo kosztowny, Pomyłki są popełniane nie tylko przez początkujących inwestorów ale także przez doświadczonych, którzy od wielu lat inwestowali w jednym kraju. Warunki panujące na rynku polskim, są zupełnie odmienne niż te w Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Bułgarii czy Gruzji.

W jaki sposób więc bezpiecznie zainwestować niemałe w końcu pieniądze w nieruchomość za granicą na wynajem? W przypadku tego typu inwestycji bezpieczeństwo jest kluczowe. Rozwiązaniem są usługi profesjonalnej agencji nieruchomości. Gruzja dla Ciebie to agencja nieruchomości wyspecjalizowana w gruzińskim rynku nieruchomości. Nasza specjalistyczna wiedza, lokalne kontakty i kompleksowa oferta sprawia, że jesteśmy najbardziej doświadczoną polską agencją nieruchomości zajmującą się rynkiem gruzińskim i możemy pochwalić się największą liczbą udanych transakcji przeprowadzonych tam dla naszych polskich klientów.

Pomoc w zakupie nieruchomości w Gruzji – czym się zajmujemy?

Na podstawie zawieranej umowy pośrednictwa świadczymy dla Państwa pomoc w zdalnym lub osobistym załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem bądź rezerwacją apartamentu/ów. Nasza usługa jest kompleksowa. Wybieramy najlepsze inwestycje i je rekomendujemy. Przechodzimy cały proces zakupu i rejestracji nieruchomości z klientem. Świetnie zdajemy sobie sprawę z barier kulturowych i językowych dlatego otaczamy każdego klienta indywidualną opieką. Wyjaśniamy też wszystkie aspekty prawne inwestycji w Gruzji.

Po podpisaniu umowy udzielamy naszym klientom pełnego wsparcia w transakcji. Jesteśmy z Wami od momentu wytypowania dewelopera i inwestycji. Pomagamy w wyborze konkretnego apartamentu. Negocjujemy dla Was warunki i formę płatności. Sporządzamy tłumaczenia dokumentów. Pilotujemy zdalny zakup lub zapewniamy opiekę podczas spotkań z deweloperem. Koordynujemy podpisanie umowy. Zapewniamy rejestrację zakupu oraz przyszłego i faktycznego prawa własności we właściwym urzędzie.

Podpisanie umowy pośrednictwa nie zobowiązuje oczywiście do zakupu żadnej z proponowanych przez nas inwestycji. Jedynie reguluje i zabezpiecza nasze wzajemne stosunki w przypadku gdy na taki zakup się Państwo zdecydujecie.

Dysponujemy i dzielimy się z naszymi klientami pełną wiedzą na temat oferowanych przez nas inwestycji. Możliwymi wariantami finansowania, dostępnością apartamentów, cennikami, wzorami umów, warunkami obsługi najmu itd. Każda inwestycja charakteryzuje się zwykle pewnymi specyficznymi walorami. Dlatego staramy się najpierw porozmawiać z klientem telefonicznie bądź spotkać się osobiście aby lepiej poznać jego preferencje i wymagania. Na tej podstawie pomagamy dobrać optymalny produkt. Nasza oferta ciągle się rozszerza. Na stronie znajdą Państwo większość, ale nie koniecznie wszystkie oferowane przez nas w danej chwili inwestycje. Dlatego też zawsze zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Ponieważ otaczamy naszych klientów najszerszą opieką i wsparciem na każdym etapie transakcji oraz dzielimy się z klientami profesjonalną wiedzą nt. specyfiki rynku nieruchomości w Batumi nasze usługi nie są bezpłatne. Jednakże to, że jesteśmy wynagradzani przez naszych kupujących klientów sprawia, że możemy działać bezstronnie i obiektywnie, nie faworyzując żadnego z deweloperów. Jesteśmy pośrednikami, a nie agentami handlowymi. Znamy mocne i słabe strony każdej inwestycji i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami, pomagając im dokonać optymalnej dla nich decyzji.

Nasze wynagrodzenie jest niezależnie od wielkości i ceny kupowanej nieruchomości, ponieważ każda inwestycja, nie zależnie od jej metrażu, wymaga podobnego nakładu pracy z naszej strony. Wynagrodzenie płatne jest tylko w przypadku dokonania płatnej rezerwacji bądź zakupu apartamentu. Jeśli Państwo nie zdecydują się na zakup nie ponoszą kosztów pośrednictwa.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie warto kupić nieruchomość (dom / mieszkanie / apartament) za granicą, bardzo dobrze trafiłeś.

Co obejmuje zakres umowy:

 • profesjonalne doradztwo podczas zakupów i pomoc w doborze apartamentu,
 • wsparcie w negocjacjach i ustalaniu grafiku płatności,
 • obsługę zdalnego zakupu nieruchomości lub zakupu osobistego na miejscu,
 • opiekę prawnika podczas transakcji,
 • pracę pełnomocnika na miejscu,
 • tłumaczenia dokumentów,
 • pomoc przy rejestracji zakupu w państwowym rejestrze inwestycji,
 • konsultacje z zakresu specyfiki rynku nieruchomości w Gruzji,
 • organizację oraz tłumaczenia spotkań i korespodencji z deweloperami,
 • jak również przeprowadzenie całego procesu zakupu bez konieczności wyjazdu do Gruzji.

Cena naszej usługi wynosi 10 tys. zł brutto od kupowanego z naszą pomocą apartamentu.

Zachęcamy do zadawania nam pytań. Można to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub przez załączony obok formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzania naszego biura w Warszawie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Szukasz mieszkania za granicą na sprzedaż? Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas tutaj:

ul. Mała 14 lok. 19A
03-423 Warszawa

+48 22 618 08 70
+48 530 630 054

Nieruchomości w Gruzji. Gruzja dla Ciebie zaprasza!
dlaCiebie@GruzjadlaCiebie.pl

Wybierz nieruchomość dla siebie