fbpx
Cena i zakres usługi pośrednictwa

Cena i zakres usługi pośrednictwa

Kupno mieszkania na wynajem albo jakiejkolwiek innej nieruchomości za granicą może być bardzo atrakcyjne. Niskie ceny zakupu i doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że z roku na rok coraz więcej Polaków staje się właścicielami zagranicznych nieruchomości. Inwestycja choć potencjalnie bardzo atrakcyjna, może wiązać się z bardzo dużym ryzykiem.

10 najczęściej popełnianych błędów przez inwestorów kupujących nieruchomości za granicą:

nieznajomość specyfiki lokalnego rynku nieruchomości

brak informacji o stanie prawnym panującym w danym kraju i narażenie na pułapki prawne lub nieuczciwość miejscowych sprzedawców

brak właściwej wyceny nieruchomości

całkowicie błędne oszacowanie potencjalnego zwrotu z inwestycji

brak wiedzy na temat optymalnych i najbardziej korzystnych form finansowania nieruchomości za granicą

trudności z uzyskaniem kredytu

brak wiedzy o tym gdzie aktualnie warto kupić dom za granicą

nietrafiony wybór nieruchomości (nieadekwatna cena, nieatrakcyjna lub wadliwa lokalizacja, wady prawne, niekorzystne zapisy umowne itd.)

nieznajomość przepisów podatkowych w danym kraju

nieznajomość specyfiki i kosztów utrzymania i zarządzania nieruchomością za granicą na wynajem

Każdy z tych błędów może okazać się bardzo kosztowny. Pomyłki są popełniane nie tylko przez początkujących inwestorów ale także przez doświadczonych, którzy od wielu lat inwestowali w jednym kraju. Warunki panujące na rynku polskim, są zupełnie odmienne niż te w Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Bułgarii czy Gruzji.

W jaki sposób więc bezpiecznie zainwestować niemałe w końcu pieniądze w nieruchomość za granicą na wynajem? W przypadku tego typu inwestycji bezpieczeństwo i znajomość lokalnego rynku są kluczowe. Rozwiązaniem są usługi profesjonalnego biura pośrednictwa nieruchomości. Gruzja dla Ciebie to zarejestrowane i działające legalnie, zgodnie z polskim prawem, posiadające ubezpieczenie OC w zakresie swojej działalności, wyspecjalizowane w gruzińskim rynku biuro nieruchomości. Nasze wieloletnie doświadczenie na gruzińskim rynku, specjalistyczna wiedza i lokalne kontakty oraz kompleksowa oferta sprawiają, że jesteśmy najstarszą i najlepszą polską agencją nieruchomości zajmującą się rynkiem gruzińskim. Możemy pochwalić się też zdecydowanie największą liczbą transakcji przeprowadzonych tam dla naszych polskich klientów.

Pomoc w zakupie nieruchomości w Gruzji – czym się zajmujemy?

Na podstawie zawieranej umowy pośrednictwa świadczymy dla Państwa pomoc w zdalnym lub osobistym załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem bądź rezerwacją apartamentu/ów. Nasza usługa jest kompleksowa. Wybieramy najlepsze starannie sprawdzone i wyselekcjonowane inwestycje. Przechodzimy cały proces zakupu i rejestracji nieruchomości z klientem. Świetnie zdajemy sobie sprawę z barier kulturowych i językowych dlatego otaczamy każdego klienta indywidualną opieką. Wyjaśniamy też wszystkie aspekty prawne inwestycji w Gruzji.

Po podpisaniu umowy udzielamy naszym klientom pełnego wsparcia w transakcji.

Na podstawie umowy pośrednictwa jesteśmy z Wami od momentu wytypowania dewelopera i inwestycji do przekazania kluczy do lokalu i podpisania umowy z operatorem wynajmu.

W przypadku zakupu zdalnego zapewniamy podczas wyboru apartamentu relacje on-line z jego budowy, indywidualnie wykonane filmy oraz zdjęcia z widokiem z okien, tarasu i wnętrza wybranego apartamentu przed jego zakupem.

Negocjujemy dla Was warunki i formę płatności. Sporządzamy tłumaczenia dokumentów.

Pilotujemy zdalny zakup i zapewniamy opiekę podczas spotkań z deweloperem.

Koordynujemy podpisanie umowy deweloperskiej a także umowy przeniesienia własności.

Zapewniamy rejestrację zakupu oraz przyszłego i faktycznego prawa własności we właściwym rejestrze - odpowiedniku polskich Ksiąg Wieczystych.

Nadzorujemy przekazanie kluczy do lokalu, podłączenie mediów i podpisanie umowy z operatorem wynajmu.

Otaczamy każdego naszego klienta indywidualną opieką!

Podpisanie umowy pośrednictwa nie zobowiązuje oczywiście do zakupu żadnej z proponowanych przez nas inwestycji. Jedynie reguluje i zabezpiecza nasze wzajemne stosunki w przypadku gdy na taki zakup się Państwo zdecydujecie.

Dysponujemy i dzielimy się z naszymi klientami pełną wiedzą na temat oferowanych przez nas inwestycji. Ustalamy, negocjujemy i dopasowujemy do indywidualnych potrzeb możliwe warianty finansowania. Weryfikujemy na bieżąco dokładnie dostępność apartamentów. Dysponujemy cennikami bezpośrednio od deweloperów co gwarantuje zawsze aktualną i najlepszą cenę. Pracujemy na sprawdzonych i wynegocjowanych dla naszych klientów wzorach umów zapewniających optymalne warunki.

Jakie nieruchomości oferujemy?

Wszystkie oferowane przez nas inwestycje należą do segmentu premium, co gwarantuje nie tylko obsługę i administrowanie budynkiem po jego oddaniu użytku (co nie jest wcale normą na miejscowym rynku) jak i obsługę wynajmu przez profesjonalnego operatora. Każda oferowana przez nas inwestycja charakteryzuje się zwykle pewnymi specyficznymi walorami.

Staramy się najpierw porozmawiać z klientem telefonicznie bądź spotkać się osobiście aby lepiej poznać jego preferencje i wymagania. Na tej podstawie pomagamy dobrać optymalny produkt.

Nasza oferta ciągle się rozszerza. Na stronie znajdą Państwo większość, ale niekoniecznie wszystkie oferowane przez nas w danej chwili inwestycje.

Dlatego też zawsze zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego i podania dogodnej godziny kontaktu z naszej strony.

Ponieważ otaczamy naszych klientów najszerszą opieką i wsparciem na każdym etapie transakcji oraz dzielimy się z klientami profesjonalną wiedzą nt. specyfiki rynku nieruchomości w Batumi nasze usługi nie są bezpłatne.

Jednakże to, że jesteśmy wynagradzani przez naszych kupujących klientów sprawia, że możemy działać bezstronnie i obiektywnie, nie faworyzując żadnego z deweloperów. Jesteśmy pośrednikami, a nie agentami handlowymi. Znamy mocne i słabe strony każdej inwestycji i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami, pomagając im dokonać optymalnej dla nich decyzji.

Nasze wynagrodzenie jest niezależne od wielkości i ceny kupowanej nieruchomości, ponieważ każda inwestycja, niezależnie od jej metrażu, wymaga podobnego nakładu pracy z naszej strony. Wynagrodzenie płatne jest tylko w przypadku dokonania płatnej rezerwacji bądź zakupu apartamentu. Klienci, którzy nie zdecydują się na zakup nie ponoszą kosztów obsługi.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie warto kupić nieruchomość (dom / mieszkanie / apartament) za granicą, bardzo dobrze trafiłeś.

Co m. in. obejmuje zakres umowy pośrednictwa:

 • profesjonalne doradztwo podczas zakupów i pomoc w doborze apartamentu,
 • wsparcie w negocjacjach i ustalaniu grafiku płatności,
 • obsługę zdalnego zakupu nieruchomości lub zakupu osobistego na miejscu,
 • opiekę prawnika podczas transakcji,
 • pracę pełnomocnika na miejscu,
 • tłumaczenia dokumentów,
 • rejestrację zakupu w państwowym rejestrze inwestycji,
 • konsultacje z zakresu specyfiki rynku nieruchomości w Gruzji,
 • organizację oraz tłumaczenia spotkań i korespondencji z deweloperami,
 • pomoc w odbiorze lokalu i podpisania umowy z operatorem wynajmu
 • jak również przeprowadzenie całego procesu zakupu bez konieczności wyjazdu do Gruzji.

Cena naszej usługi wynosi jedynie 11,9 tys. zł brutto od kupowanego z naszą pomocą apartamentu za pełną obsługę transakcji od wyboru apartamentu do odbioru kluczy!

Zachęcamy do zadawania nam pytań. Można to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub przez załączony obok formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzania naszego biura w Warszawie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Szukasz dochodowego apartamentu za granicą?

Skontaktuj się z nami!

Znajdziesz nas tutaj:

ul. Mała 14 lok. 19A
03-423 Warszawa

+48 22 618 08 70
+48 530 630 054

Nieruchomości w Gruzji. Gruzja dla Ciebie zaprasza!
dlaCiebie@GruzjadlaCiebie.pl