fbpx
Kupić nieruchomość w Gruzji? Wyjazdy inwestorskie!

Kupić nieruchomość w Gruzji? Wyjazdy inwestorskie!

 

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby kupić nieruchomość w Gruzji, a przedtem przyjechać do Batumi przygotowaliśmy 3 propozycje wyjazdów inwestorskich.

Umożliwiają one zapoznanie się ze specyfiką rynku nieruchomości turystycznych, propozycjami z naszej oferty, spotkanie z deweloperami oraz rezerwację bądź zakup apartamentu/ów na miejscu.

Przypominamy również, że aby kupić nieruchomość w Gruzji wyjazd nie jest konieczny. W naszej ofercie znajduje się cały czas wielokrotnie sprawdzony, bezpieczny i w pełni legalny sposób zakupu zdalnego.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo na wyjazd aby kupić nieruchomość nieruchomość w Gruzji nasi eksperci są na miejscu do Państwa dyspozycji przez cały rok.

Wyjazd możliwy jest w trzech formułach:

1.

Wyjazd samodzielny i opieka na miejscu naszego rezydenta w języku rosyjskim, angielskim i w obecności polskiego tłumacza. W tym wypadku opieka rezydenta na miejscu nie wymaga wcześniejszej opłaty jak w pozostałych przypadkach.

2.

 Wyjazd zorganizowany – grupowy z ekspertem polskim (opieka na miejscu w języku polskim) w terminie ustalanym wspólnie z klientem. Koszt opieki eksperta polskojęzycznego na miejscu to 1750zł/os. – koszt ten jest odliczany od końcowego wynagrodzenia za pośrednictwo w przypadku zakupu apartamentów.

3.

Wyjazd zorganizowany – indywidualny (VIP) z polskim ekspertem w terminie wyznaczonym przez Klienta. Koszt kalkulowany indywidualnie w oparciu o koszt organizacji wyjazdu i wysłania pracownika w delegację zagraniczną wg stawek Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

 

Ze względów organizacyjnych szczegóły wyjazdu i obsługi na miejscu prosimy ustalać z co najmniej 14 dniowym wyprzedzeniem.

 

Aby ustalić dokładną datę i formułę swojego wyjazdu skontaktuj się z nami korzystając z  formularza kontaktowego  lub po prostu zadzwoń.

Podczas każdego wyjazdu możemy zaoferować Państwu transfer z lotniska w Kutaisi i Batumi, pomoc w zakwaterowaniu oraz kontakt z wyspecjalizowanymi w organizacji czasu wolnego na indywidualne zamówienie firmami turystycznymi.

W trackie pobytu zapewniamy m. in. doradztwo naszych rezydentów/ekspertów, tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne oraz pisemne, prezentację dostępnych w naszej ofercie inwestycji, wizytację lokalizacji połączoną z zapoznaniem się z miastem, specyfiką rynku aparthoteli i apartamentów wakacyjnych na wynajem w Batumi. W przypadku wyjazdów zorganizowanych na zakończenie zapraszamy na gruzińską uroczystą kolację – suprę.

Udział w programie nie obliguje Państwa do zakupu nieruchomości w Gruzji.

 

Zapoznaj się TU z najczęściej wybieranymi przez naszych klientów nieruchomościami

 

Aby kupić nieruchomość w Gruzji i ustalić termin wyjazdu prosimy wysyłać zgłoszenie wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu) i podaniem wybranej formuły wyjazdu  na adres e-mail dlaCiebie@GruzjadlaCiebie.pl z tematem “wyjazd inwestorski” albo  skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy