fbpx
Bezpłatne wyjazdy inwestorskie – jak obejrzeć nieruchomość w Gruzji?

Bezpłatne wyjazdy inwestorskie – jak obejrzeć nieruchomość w Gruzji?

 

 

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby kupić nieruchomość w Gruzji, a przedtem przyjechać do Batumi przygotowaliśmy propozycję bezpłatnych wyjazdów inwestorskich.

 

Umożliwiają one zapoznanie się ze specyfiką rynku nieruchomości w Gruzji, propozycjami z naszej oferty, spotkanie z deweloperami oraz rezerwację bądź zakup apartamentu/ów na miejscu.

Opieka naszych specjalistów na miejscu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami oraz nie zobowiązuje do zakupu nieruchomości.

Jeśli zdecydują się Państwo na wyjazd aby obejrzeć nieruchomość w Gruzji nasi specjaliści są na miejscu do Państwa dyspozycji przez cały rok.

 

Podczas wyjazdu będziecie mieli Państwo możliwość m. in.  odwiedzenia wybranych lokalizacji i deweloperów, zapoznania się z ofertą nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego, otwarcia konta w gruzińskim banku, zapoznania się ze specyfiką miasta, jego dziennymi i nocnymi atrakcjami oraz wybrania interesującej nieruchomości.

 

Podczas każdego wyjazdu możemy również zaoferować Państwu transfer z lotniska w Kutaisi i Batumi, pomoc w zakwaterowaniu oraz kontakt z wyspecjalizowanymi w organizacji czasu wolnego firmami turystycznymi w specjalnych dla naszych klientów cenach.

 

Aby ustalić dokładną datę swojego przyjazdu skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń.

 

Program wyjazdu ustalany jest zawsze z wyprzedzeniem w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby klienta.

 

Oferujemy zarówno wyjazdy indywidualne jak i dla grup zorganizowanych.

 

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy aby szczegóły przyjazdu i obsługi na miejscu uzgadniać
z przynajmniej 14 dniowym wyprzedzeniem.

 

W trackie pobytu zapewniamy m. in. doradztwo naszych rezydentów/ekspertów, tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne oraz pisemne, prezentację dostępnych w naszej ofercie inwestycji, wizytację lokalizacji połączoną z zapoznaniem się z miastem, specyfiką rynku aparthoteli i apartamentów wakacyjnych na wynajem w Batumi oraz organizację czasu wolnego.

 

Dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na wyjazd albo znają już Batumi proponujemy wielokrotnie sprawdzony, bezpieczny i w pełni legalny sposób zakupu zdalnego.

 

Zapoznaj się TU z najczęściej wybieranymi przez naszych klientów nieruchomościami

 

Aby kupić nieruchomość w Gruzji i ustalić termin wyjazdu prosimy wysyłać zgłoszenie wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu) i podaniem wybranej formuły wyjazdu  na adres e-mail dlaCiebie@GruzjadlaCiebie.pl z tematem “wyjazd inwestorski” albo  skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy