fbpx
Wyjazdy inwestorskie do Gruzji

Wyjazdy inwestorskie do Gruzji

W związku z Państwa rosnącym zainteresowaniem zakupem apartamentów w Gruzji oraz w odpowiedzi na zapytania dotyczące możliwości organizacji wyjazdu do Batumi i wizytacji inwestycji znajdujących się w naszej stale poszerzającej się ofercie przygotowaliśmy dla Państwa 3 propozycje wyjazdów inwestorskich.

Umożliwiają one zapoznanie się ze specyfiką rynku nieruchomości turystycznych, propozycjami z naszej oferty, spotkanie z deweloperami oraz rezerwację bądź zakup apartamentu/ów na miejscu.

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji na miejscu przez cały rok.

Wyjazd możliwy jest w trzech formułach:

  1. Wyjazd samodzielny i opieka na miejscu naszego rezydenta w języku rosyjskim i angielskim. W tym wypadku opieka rezydenta na miejscu nie wymaga wcześniejszej opłaty jak w pozostałych przypadkach.
  2.  Wyjazd zorganizowany – grupowy z ekspertem polskim (opieka na miejscu w języku polskim) w terminie zaproponowanym przez nas. Koszt opieki eksperta polskojęzycznego na miejscu to 1750zł/os. – koszt ten jest odliczany od końcowego wynagrodzenia za pośrednictwo w przypadku zakupu apartamentów.
  3. Wyjazd zorganizowany – indywidualny (VIP) z polskim ekspertem w terminie wyznaczonym przez Klienta. Koszt kalkulowany indywidualnie w oparciu o koszt organizacji wyjazdu i wysłania pracownika w delegację zagraniczną wg stawek Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Jeśli chcesz ustalić dokładną datę i formułę swojego wyjazdu skontaktuj się z nami bezpośrednio korzystając z formularza kontaktowego, zakładki “kontakt” lub po prostu zadzwoń.

Podczas każdego wyjazdu możemy zaoferować Państwu transfer z lotniska w Kutaisi i Batumi, pomoc w zakwaterowaniu oraz kontakt z wyspecjalizowanymi w organizacji czasu wolnego na indywidualne zamówienie firmami turystycznymi.

W trackie pobytu zapewniamy m. in. doradztwo naszych rezydentów/ekspertów, prezentację dostępnych w naszej ofercie inwestycji, wizytację lokalizacji połączoną z zapoznaniem się z miastem, specyfiką rynku aparthoteli i apartamentów wakacyjnych na wynajem w Batumi, a w przypadku wyjazdów zorganizowanych na zakończenie zapraszamy na gruzińską uroczystą kolację – suprę.

Udział w programie  nie obliguje Państwa do zakupu apartamentu.

Zgłoszenia wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu) i podaniem wybranej formuły wyjazdu prosimy wysyłać na adres e-mail dlaCiebie@GruzjadlaCiebie.pl z tematem “wyjazd inwestorski” lub przez formularz kontaktowy obok.