fbpx
Apartamenty w Hilton – Belle Vue

Apartamenty w Hilton – Belle Vue

Budynek klasy BS (British Standard) dla najbardziej wymagających klientów. Składający się z dwóch bliźniaczych wieżowców (w jednym mieści się hotel Hilton) kompleks ulokowany jest zaledwie 1 km od Starego Batumi, w pierwszej linii zabudowy od nadmorskiego bulwaru i plaży, sąsiadując z batumskim uniwersytetem, nie sąsiadując natomiast z innymi apartamentowcami.

Na terenie kompleksu hotelowo-apartamentowego znajduje się spa, fitness, restauracje oraz butiki wiodących światowych marek. Do każdego apartamentu przynależy przynajmniej jedno miejsce parkingowe. Możliwość korzystania z całej infrastruktury hotelowej przez właścicieli i gości apartamentów. Usługi konsjerża, całodobowa recepcja, ochrona i monitoring – w cenie.

Na każdym piętrze ulokowane są tylko 4 apartamenty, z wyjątkiem pięter 4. i 5., na których zaplanowano 10 mniejszych. Deweloper oferuje także możliwość łączenia metraży i indywidualnej aranżacji wnętrz.

Termin oddania do użytku

W eksploatacji

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz: od 3240 $/m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku. Wszystkie apartamenty mają balkon lub taras.

Wykończenie pod klucz, obejmujące indywidualny projekt, komplet prac wykończeniowych, wyposażenie kuchni i łazienki, sprzęt AGD i RTV oraz umeblowanie .

Cennik - Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu nabytego apartamentu na podstawie oddzielnej umowy. Koszt takiej usługi to 30% od osiągniętego przychodu.

Czynsz miesięczny

2 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

Budynek oddany do użytku

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Wybierz nieruchomość dla siebie