fbpx
Inwestycja w nieruchomości za granicą

Inwestycja w nieruchomości za granicą

Inwestycja w nieruchomości za granicą
Rynek nieruchomości od zawsze kojarzony jest z bezpieczną, często długoterminową lokatą kapitału. Gotówka niemalże zawsze w wyniku inflacji stopniowo z roku na rok traci swoją wartość. Różnego rodzaju giełdy papierów wartościowych cechują się ogromnym ryzykiem. Lokaty bankowe choć bezpieczne dają zyski bliskie zeru. Gdy spojrzymy na dane historyczne, w zdecydowanej większości przypadków pomimo różnych kryzysów, nieruchomości nie tylko chronią zainwestowany w nie kapitał, ale także stopniowo powiększają swoją wartość.

Kawalerka w Warszawie na początku tego wieku kosztowa średnio 80 – 100 tysięcy złotych. Dziś, za te same mieszkania inwestorzy często płacą 250 – 300 tysięcy złotych. Oczywiście, żadna inwestycja nie daje gwarancji bezpieczeństwa, jednakże rynek nieruchomości jest bez wątpienia warty uwagi.

Apartamenty, domy, mieszkania w Bułgarii, Albanii, Czarnogórze, Egipcie, Hiszpanii, Chorwacji, Portugalii

Rynek nieruchomości w Polsce w ostatnich latach staje się coraz trudniejszym wyzwaniem dla inwestora. Bardzo wysokie ceny mieszkań i duża konkurencja wśród inwestorów sprawia, że uzyskanie rozsądnej stopy zwrotu jest coraz trudniejsze. Między innymi z tego też powodu, Polacy coraz częściej inwestują w nieruchomości, mieszkania, domy, apartamenty w Hiszpanii, Chorwacji, Bułgarii, Albanii, Czarnogórze, Egipcie, czy Portugalii. Kraje te, przyciągnęły inwestorów świetnym, ciepłym, klimatem i atrakcyjnymi cenami. Jednakże, tak jak i w Polsce wraz z ze znacznym wzrostem zainteresowania, sytuacja na tamtejszych rynkach zmienia się stopniowo na niekorzyść inwestorów.

Bezpieczne inwestycje w Gruzji

Jeżeli szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych, w miejscach w których ceny są jeszcze niskie, klimat polityczny i nastawienie mieszkańców przyjazne, z pewnością zainteresuje Cię rynek nieruchomości w Gruzji. To bezpieczny, stabilny, kraj, bardzo przyjazny dla biznesu.

Pomoc w inwestycji w Gruzji

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w gruzińskim rynku nieruchomości. Pomagamy naszym Klientom przeprowadzić bezpieczne inwestycje w nieruchomości w Gruzji. Nasze doświadczenie, doskonała wiedza o tamtejszym rynku i współpraca z gruzińskimi partnerami, pozwala nam stać się jedną z wiodących firm zajmujących się tamtejszym rynkiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją w apartament, dom, mieszkanie czy ziemię za granicą, już dziś zadzwoń albo wyślij zapytanie. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.