fbpx
Apartamenty w Holiday Inn Blue Sky Tower

Apartamenty w Holiday Inn Blue Sky Tower

Blue Sky Tower

Holiday Inn Blue Sky Tower Batumi to apartamentowo-hotelowy kompleks klasy premium. Został on zaprojektowany i budowany jest przez dewelopera z ponad 12-letnim doświadczeniem. Ponieważ projekt Holiday Inn Blue Sky Tower Batumi powstaje we współpracy z międzynarodową siecią Holiday Inn spełnia najwyższe standardy. Blue Sky Tower położony jest w odległości kilku minut spacerem od plaży. Lokalizacja Holiday Inn Blue Sky Tower przy reprezentacyjnej Alei Bohaterów, z widokami na góry, morze i słynne tańczące fontanny daje nie tylko poczucie luksusu. Obiekt pozwala zrówno korzystać mieszkańcom z dobrodziejstw najnowszej infrastruktury Nowego Batumi ale i starej, zabytkowej części miasta.

Dodatkowym atutem Blue Sky Tower jest sąsiedztwo z nowobudowanym stadionem piłkarskim na 20 tys. widzów, spełniającym najwyższe standardy UEFA. Stadion pomyślany jest jako obiekt wielofunkcyjny, pozwalający również na organizacje koncertów i innych wydarzeń masowych. Przemyślany zarówno pod względem architektonicznym, jak i biznesowym projekt Holiday Inn Blue Sky Tower pozwoli Ci odnaleźć w trakcie odwiedzin w Batumi Twoją oazę komfortu, a pod Twoją nieobecność - cieszyć się zyskami z inwestycji.

Na pierwszych dziewięciu kondygnacjach Blue Sky Tower zlokalizowany będzie hotel sieci Holiday Inn wraz z pełną infrastrukturą na kondygnacjach 1-3 przeznaczoną na kasyno, SPA, fitness, bary, restauracje itd.  Pozostałe 6 zajmie hotel sieci Holiday Inn. Operator odpowiadać będzie także za zarządzanie wynajmem apartamentów prywatnych zlokalizowanych na kondygnacjach mieszkalnych 7 - 35. Do dyspozycji gości będzie także room service i usługi consierge. Terytorium podlegać będzie również całodobowej ochronie z monitoringiem i kontrolą dostępu.

Holiday Inn Blue Sky Tower w Batumi to propozycja dla klientów potrafiących docenić zalety doskonałej lokalizacji, wymagających komfortu, prestiżu a także chcących korzystać z atrakcji nowoczesnego nadmorskiego kurortu w pełnym zakresie.

Prezentacja

prezentacja - Blue Sky Tower – plik PDF

Termin oddania do użytku

IV kw. 2024 r.

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz (w standardzie Holiday Inn): od 1 600 $/m2

Ceny są uzależnione od piętra, widoku z okien i strony budynku. Deweloper oferuje wykończenie pod klucz obejmujące komplet prac wykończeniowych, pełne umeblowanie i wyposażenie w standardzie Holiday Inn.

rzuty pięter - Blue Sky Towers – plik PDF

cennik - Blue Sky Tower -Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Obsługą wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność zajmować się będzie Holiday Inn - Blue Sky Tower, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności.

Operator pobiera 40% od przychodu. W cenie 40% zawarte są koszty obsługi, utrzymania oraz drobnych i generalnych remontów apartamentu, jego ubezpieczenie oraz podatki.

Pobyt właścicielski wynosi max. 30 dni w roku.

Czynsz miesięczny

W cenie wynajmu

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Zobacz więcej nieruchomości