fbpx
Apartamenty w Blue Sky Tower

Apartamenty w Blue Sky Tower

Blue Sky Tower to apartamentowo-hotelowy kompleks klasy premium, projektowany i budowany przez dewelopera z ponad 12-letnim doświadczeniem. Położony jest w odległości kilku minut spacerem od plaży. Lokalizacja przy reprezentacyjnej Alei Bohaterów, z widokami na góry, morze i słynne tańczące fontanny daje nie tylko poczucie luksusu, ale i pozwala korzystać mieszkańcom z dobrodziejstw zarówno starej, zabytkowej części miasta jak i najnowszej infrastruktury Nowego Batumi. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo z nowobudowanym stadionem piłkarskim na 20 tys. widzów, spełniającym najwyższe standardy UEFA, ale traktowanym przez władze miasta jako obiekt wielofunkcyjny, pozwalający na organizacje koncertów i innych wydarzeń masowych. Przemyślany zarówno pod względem architektonicznym, jak i biznesowym projekt pozwoli Ci odnaleźć w trakcie odwiedzin w Batumi Twoją oazę komfortu, a pod Twoją nieobecność - cieszyć się zyskami z inwestycji.

Pierwsze 9 pięter budynku A zajętych zostanie przez hotel sieci Holiday Inn, ta sama firma odpowiadać będzie za zarządzanie wynajmem apartamentów. Na terenie kompleksu znajdzie się m. in. kasyno, centrum fitnessu i SPA, kryty basen i pralnia chemiczna, do dyspozycji gości będą również usługi konsjerża. Terytorium podlegać będzie całodobowej ochronie z monitoringiem i kontrolą dostępu.

Blue Sky Tower propozycja dla klientów potrafiących docenić zalety doskonałej lokalizacji, wymagających komfortu, prestiżu i chcących korzystać z atrakcji nowoczesnego nadmorskiego kurortu w pełnym zakresie.

Prezentacja

prezentacja - Blue Sky Tower – plik PDF

Termin oddania do użytku

II-III kw. 2022 r.

   Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena w stanie deweloperskim - od 800 $ / m2

Cena z wykończeniem pod klucz (w standardzie Holiday Inn):

  • od 1 250$ / m(bez aneksu kuchennego),
  • od 1 300$ / m2 (z aneksem kuchennym).

Ceny są uzależnione od piętra i strony budynku. Deweloper oferuje wykończenie pod klucz obejmujące komplet prac wykończeniowych, pełne umeblowanie i wyposażenie w standardzie Holiday Inn.

rzuty pięter - Blue Sky Towers – plik PDF

cennik - Blue Sky Tower -Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Obsługą wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność zajmować się będzie Holiday Inn, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności. Warto zwrócić uwagę na atrakcyjną cenę obsługi - 40% przychodu (w tym koszty obsługi i utrzymania apartamentu oraz podatkiem). Pobyt właścicielski - 2 x 10 dni w ciągu roku.

Czynsz miesięczny

0,5 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty do czerwca 2022 roku. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Zobacz więcej nieruchomości