fbpx
ELIT House Batumi

ELIT House Batumi

ELIT House Batumi - nowocześnie zaprojektowany kompleks rezydencjonalno-apartamentowy z własnym basenem i klubem fitness.

Kompleks Elit HOUSE Batumi zlokalizowany jest w nowej, elitarnej części miasta. Apartamentowiec znajduje się w sąsiedztwie kasyna Eclipse, CH Metro City, parku Lecha i Marii Kaczyńskich. Atutem kompleksu jest również bezpośrednia bliskość nadmorskiego bulwaru oraz plaży.

Wejście do strzeżonego budynku znajduje się zaledwie 150m od plaży. Apartamenty zaprojektowano w taki sposób aby z panoramicznych okien i przestronnych balkonów zapewnić niczym niezakłocony widok na morze. Całości w wybranych apartamentach dopełnia widok na park oraz ośnieżone szczyty gór.

ELIT House Batumi jest dzieckiem doświadczonego dewelopera, który rozpoczynał swoją działalność w stolicy Gruzji – Tbilisi i jednego z największych i najlepszych generalnych wykonawców w Gruzji.

Finansowanie nowoczesnego projektu zapewnia notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (London Stock Exchange) TBC Bank.  Jest to jeden z największych i najstarszych gruzińskich banków.

W 26-piętrowym budynku znajdzie się jedynie 10 apartamentów na każdym piętrze. Większość apartamentów ELIT House będzie miała jednoczesny widok na park oraz morze. Niewielka ilość, jakość wykonania, całodobowa recepcja i ochrona, własny basen i klub fitness zagwarantują elitarny charakter projektu.

Dzięki zewnętrznemu finansowaniu z banku deweloper zaproponować może kupującym niezwykle korzystny system finansowania zakupu. Są to raty 0% z niską wpłatą własną oraz możliwością częściowego późniejszego refinansowania zakupu kredytem hipotecznym dla obcokrajowców w gruzińskim banku.

Ekskluzywna lokalizacja, sprawdzony wykonawca, całodobowa ochrona, bogata infrastruktura wewnętrzna oraz unikalny system finansowania. To czyni z ELIT House Batumi projekt godny uwagi dla inwestorów planujących czerpać zyski z wynajmu. Jest to także świetna propozycja dla tych, którzy pragną zakupić w Batumi elitarną nieruchomość w rozsądnej cenie na własny użytek.

Prezentacja

Elit House- rzut piętra – plik PDF

Termin oddania do użytku

IV kw. 2024 r.

O apartamentach

Ceny

Stan deweloperski: 0d 1550 $/m2

Wykończenie pod klucz u dewelopera: 600$/m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku.

W podanych cenach deweloper oferuje w pełni wykończone i wyposażone apartamenty gotowe do wynajmu.

Rzut piętra - Elit House – plik PDF

Cennik - Elit House– Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper zapewnia możliwość obsługi wynajmu apartamentów po ich oddaniu do użytku.

Szczegółowe warunki obsługi będą ustalane przed odbiorem apartamentów.

Obsługa wynajmu nie jest obowiązkowa.

Czynsz miesięczny

1 $ /m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych.