fbpx
Apartamenty w Sheriff Tower

Apartamenty w Sheriff Tower

Sheriff Tower to  nowoczesny kompleks hotelowo – apartamentowy o wysokim standardzie.

Inwestycja zlokalizowana jest 200m. od plaży i równocześnie w turystycznym centrum Batumi. Multifunkcjonalny kompleks znajduje się przy Nowym Bulwarze oraz parku i największym Centrum Handlowym Metro City Mall. Niewątpliwie dodatkową atrakcją dla gości jest również sąsiedztwo największego i najbardziej prestiżowego kasyna – Eclipse Casino Batumi.

Na terenie starannie zaprojektowanego kompleksu hotelowo – apartamentowego na pierwszych 10 kondygnacjach mieścić się będzie hotel wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Pierwsze trzy pietra zajmą powierzchnie handlowo – usługowe, kryty basen, centrum SPA i fitness oraz kawiarnie i restauracje. Pod ziemią z kolei znajdzie się parking dla gości i właścicieli.

W budynku zapewniona będzie całodobowa administracja a także recepcja dla gości. Właściciele apartamentów będą mieli możliwość skorzystania z usługi zarządzania wynajmem pod swoją nieobecność.

Ogromnym atutem w ciepłym subtropikalnym klimacie jest fakt, że nawet najmniejsze apartamenty mają zaprojektowane prawie 8 metrowej wielkości przestronne tarasy. Latem mogą one służyć jako dodatkowa przestrzeń do spędzania wolnego czasu i podziwiania widoku na morze. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie dwupokojowe apartamenty cieszą się tarasami o wielkości ponad 25m2 i zapewniony mają widok na morze. Na pochwałę zasługuje również fakt, że dzięki starannie przemyślanemu projektowi ponad 80% apartamentów zapewniony ma widok na morze lub morze i góry jednocześnie. Tylko 3 apartamenty na piętrze charakteryzować się będą jedynie górskim widokiem.

Pod Państwa nieobecność obsługą wynajmu apartamentów zajmie się wyspecjalizowany operator na bardzo dogodnych warunkach. Szczegóły znajdziecie Państwo poniżej w zakładce ceny, finansowanie i wynajem.

Całość budowana jest przez doświadczonego i sprawdzonego dewelopera mającego za sobą już kilka z powodzeniem zakończonych na terenie Batumi inwestycji.

 

Prezentacja

Sheriff Tower- rzut piętra – plik PDF

Termin oddania do użytku

IV kw. 2023 r.

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz: od 1680 $/m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – na morze lub na góry.

W podanych cenach deweloper oferuje w pełni wykończone i wyposażone apartamenty gotowe do wynajmu.

Rzut piętra - Sheriff Tower – plik PDF

Cennik - Sheriff Tower– Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Deweloper zapewnia już na etapie umowy deweloperskiej gwarancję pełnej obsługi wynajmu apartamentów. Zgodnie z umową koszt takiej usługi wynosi 40% kwoty najmu. Właściciel apartamentu otrzymuje 60% na wskazane konto. Koszty podatkowe pokrywa operator wynajmu.

Po stronie operatora, oprócz standardowych czynności, związanych z zapewnieniem i obsługą marketingu, rezerwacji, działalności recepcji, sprzątania apartamentów, prania, wymiany pościeli ręczników itp.
są już wliczone:

  •  bieżące remonty apartamentów
  •  wymiana zużytych sprzętów AGD, mebli itd.
  •  remonty generalne apartamentów
  •  rozliczenie i uregulowanie podatków

Czynsz miesięczny

Pokrywa operator - jeśli apartament oddanmy w zarządzanie wynajmem, jeśli nie to wyniesie nie więcej niz 1 $ /m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych