fbpx
Apartamenty w Batumi

Apartamenty w Batumi

Prezentowane przez nas  nieruchomości w  Batumi są starannie wyselekcjonowane i najczęściej położone w I linii zabudowy od morza.

Wybrane inwestycje wraz z cenami i opisami:

 

Holiday Inn - Blue Sky Tower w pełni wykończony i wyposażony apartament.

(kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny opis)

Blue Sky Tower Holiday Inn Batumi
Blue Sky Tower Holiday Inn Batumi

Flagowa inwestycja dewelopera o mocno ugruntowanej na batumskim rynku pozycji i doświadczeniu. Standard Holiday Inn w rozsądnej cenie. Apartamenty w Holiday Inn Batumi to idealny wybór dla inwestora szukającego profesjonalnego operatora wynajmu, maksymalizacji zysku i minimum formalności i kosztów po stronie właściciela apartamentu.

 

Elit House Batumi - niepowtarzalne widoki z okien i unikalny system finansowania

(kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny opis)

Elit House BatumiElit House Batumi

ELIT House Batumi to nowocześnie zaprojektowany kompleks rezydencjonalno-apartamentowy z własnym basenem i klubem fitness. Kompleks Elit HOUSE Batumi zlokalizowany jest w nowej, elitarnej części miasta. Apartamentowiec znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kasyna Eclipse, CH Metro City, parku Lecha i Marii Kaczyńskich a także nadmorskiego bulwaru i plaży.

 

Bat Towers - etap III już w sprzedaży!

(kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny opis)

Atrakcyjna cena oraz warunki płatności przy doskonałym położeniu i jakości. Etap III już w sprzedaży!

 Kompleks trzech budynków znajduje się zaledwie 400m. od plaży i 200m. od parku. Niewielki wkład własny oraz korzystne raty 0% pozwalają na bezpieczne inwestowanie nawet najostrożniejszym inwestorom.

Apartamenty mają przemyślne metraże i rozkłady gwarantujące maksymalizację zysków z wynajmu oraz balkony z częściowym widokiem na morze lub na góry.

 

White Sails - Etap III gotowy do odbioru - jeszcze w sprzedaży!

(kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny opis)

White Sails Batumi
White Sails Batumi

Jedna z najlepszych obecnie inwestycji, z doskonale rozplanowanym terytorium kompleksu. Mocna rekomendacja ze strony Gruzja dla Ciebie.

Etap I i II oddane do użytku

Etap III gotowy do odbioru - jeszcze w sprzedaży!

White Sails Batumi to niepowtarzalny kompleks na terenie Batumi z własnym odkrytym basenem, kortami tenisowymi, boiskiem do koszykówki i pełną infrastrukturą dostosowaną do obsługi grup zorganizowanych. White Sails Batumi znajduje się w pierwszej linii zabudowy od morza, w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiego bulwaru, parku i plaży.

 

Batumi View - ostatnie lokale z bezpośrednim widokiem na morze.

(kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny opis)

Batumi View Batumi
Batumi View Batumi

Luksus w standardzie, tak o tej inwestycji mówi developer. Niezrównane położenie - przy samym bulwarze nadmorskim. Batumi View to jedyna w całym mieście inwestycja znajdująca się w "linii zero" od morza i posiadająca ponad 20 metrowe tarasy z gwarancją niezapomnianego widoku na morze. Propozycja dla najbardziej wymagających klientów, pragnących nie tylko zarabiać na wynajmie, ale posiadać do własnego użytku apartament w najwyższej klasie premium.

Więcej naszych ofert znajdziecie również tutaj:

https://www.morizon.pl/biuro-nieruchomosci/gruzja-dla-ciebie-39125

Mamy oferty także w gruzińskich kurortach górskich:

Gudauri - powierzchnia 50 hektarów (!) nowoczesnego kompleksu

(kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny opis)

Gudauri Gruzja
Gudauri Gruzja

zróżnicowanych aparthoteli, w którym każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dla siebie.

 

Oczywiście najlepiej zadzwonić do nas i umówić się na spotkanie, lub wypełnić formularz kontaktowy wtedy chętnie przedstawimy dokładnie i omówimy każdą nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu!

Czym się zajmujemy?

Ponieważ najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów wybierając oferowaną do sprzedaży inwestycję sprawdzamy dokładnie wiarygodność dewelopera. W tym celu weryfikujemy jego dotychczasową historię, strukturę własności, sposób finansowania budowy, pewność i legalność inwestycji.

Zajmujemy się rynkiem premium, skierowanym do najbardziej wymagającego klienta.

Dlatego również odwiedziliśmy wielokrotnie każdą z oferowanych przez nas inwestycji i wizytujemy na bieżąco każdą budowę. Znamy wszystkie plusy i minusy oferowanych przez nas inwestycji. Ponadto Monitorujemy na bieżąco postęp prac na budowach. Dzięki temu, że nie pracujemy na rzecz deweloperów, a naszych klientów możemy dzielić się Państwem pełnymi informacjami na temat oferowanych przez nas inwestycji w Batumi.

Stale współpracujemy na miejscu ze sprawdzonymi partnerami - specjalistami rynku nieruchomości znającymi lokalne niuanse i realia. Nasi partnerzy zapewnią nie tylko bezpieczeństwo transakcji, ale i opiekę podczas Państwa pobytu w Batumi.

Nasi specjaliści w Batumi i Warszawie są do Państwa dyspozycji przez cały rok i pomogą nie tylko w zakupie nieruchomości ale i organizacji czasu wolnego. Więcej o naszym zespole.

Jeśli jesteście zainteresowani, ale macie jeszcze jakieś wątpliwości to z tej zakładki dowiecie się Państwo więcej o bezpieczeństwie inwestowania w nieruchomości w Gruzji.

Oferujemy naszym klientom zarówno usługę asysty i tłumaczenia podczas pobytu w Gruzji w celu podpisania umowy bądź wyszukania nietypowej nieruchomości. Jak i możliwość dokonania zakupu zdalnego bez konieczności ruszania się zza własnego biurka. Wszystkiego dopilnują nasi specjaliści przy minimum Waszego zaangażowania.

Więcej o tym jak kupić nieruchomość w Gruzji.

Apartamenty nad morzem na inwestycje

Inwestowanie w apartamenty nad morzem to jeden z najlepszych pomysłów na długoterminową inwestycję. Nasze doświadczenie pokazuje, że największe stopy zwrotu można osiągnąć na apartamentach ulokowanych tuż nad samym morzem. W przypadku nieruchomości na wynajem najważniejsza jest lokalizacja, lokalizacja oraz standard obsługi i wykończenia.

Więcej o cenach, zwrotach i tym jak wybieramy nieruchomości do naszej oferty tutaj.

Bezpieczne inwestycje w nieruchomości poza UE

Gdzie obecnie inwestować? Niegdyś bardzo popularne kierunki takie jak: Hiszpania, Portugalia, Grecja czy Włochy najczęściej nie są już tak atrakcyjne dla inwestorów. Bardzo wysokie ceny nieruchomości, skomplikowana sytuacja prawna, liczne ograniczenia sprawiają, że inwestowanie w tych krajach nie jest już tak opłacalne jak kiedyś.

W chwili obecnej bardzo ciekawym kierunkiem inwestycyjnym jest Gruzja. To bardzo bezpieczny, przyjaźnie nastawiony do zagranicznych inwestorów kraj, ze świetnym klimatem, wspaniałymi ludźmi i rosnącym zapotrzebowaniem na apartamenty segmentu premium na wynajem.

Nieruchomości w Batumi

Położona nad Morzem Czarnym Batumi to gruzińska perełka. Jest to szybko rozwijająca się miejscowość turystyczna, z pięknym, ciepłym morzem, która cieszy się największym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Nieruchomości w Batumi przeznaczone pod inwestycje cechują bardzo atrakcyjne ceny. Warto jednakże zauważyć, że z roku na rok ceny nieruchomości w Batumi nieustanie rosną. Z jednej strony oznacza to wzrost wartości zakupionych już nieruchomości, z drugiej jednak świadczy o tym, że inwestorzy szukający okazji inwestycyjnych nie powinni zwlekać. Obecnie nic nie wskazuje na to, że ten trend miałby się zmienić.

Dlaczego warto inwestować w Apartamenty w Batumi?

Powodów jest wiele. Gruzja to bardzo przyjazny zagranicznym inwestorom kraj. Uzyskanie zezwolenia na pobyt bardzo często nie stanowi żadnego problemu. Inwestorzy mogą liczyć też na atrakcyjne kredytowanie. Nieruchomości znajdujące się w naszej ofercie, które są ulokowane w Batumi, cechuje świetna lokalizacja – zazwyczaj tuż nad samym morzem.

Standard Apartamentów w Batumi

Od wielu lat możemy obserwować wyraźny wzrost zamożności społeczeństw. Dotyczy to zarówno Polski jak i innych europejskich Państw. Ten trend przekłada się bezpośrednio na turystykę. W zdecydowanej większości przypadków, wybierając się na wakacje chcemy poczuć się komfortowo i wygodnie. Czasy, w których byliśmy zmuszeni nocować w obskurnych, starych ośrodkach „wypoczynkowych” minęły już na szczęście bezpowrotnie. Obecnie łatwo zauważyć, że klienci w pierwszej kolejności wybierają miejsca bardziej luksusowe. To tutaj w sezonie znacznie trudniej o wolny termin.

Rekomendowane przez nas oferty nieruchomości w Gruzji w Batumi wyróżnia wysoki standard. Oferowane przez nas apartamenty znajdują się w zupełnie nowych budynkach spełniających normy cztero lub pięcio-gwiazdkowego hotelu.

Wynajmowanie droższych, bardziej luksusowych apartamentów o wysokim standardzie ma wiele korzyści. Jedną z nich jest profil najemcy. Z tego typu ofert, korzystają klienci zamożniejsi, którzy są zazwyczaj znacznie mniej problematyczni.

Lokalizacja mieszkań w Batumi

W przypadku inwestycji w nieruchomości na wynajem, lokalizacja jest kluczowa. To od niej bardzo często zależy, czy dany apartament będzie się cieszył zainteresowaniem wśród najemców czy raczej będziemy zmuszeni konkurować ceną, aby przyciągnąć potencjalnego klienta, co nigdy nie kończy się dobrze.

Nieruchomości w Gruzji w Batumi, które Państwu rekomendujemy zawsze cechują się doskonałą lokalizacją, w bardzo atrakcyjnych, turystycznych miejscach. Apartamenty ulokowane są zazwyczaj w pierwszej linii zabudowy, kilkanaście - kilkadziesiąt metrów od plaży.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestowania w nieruchomości w Batumi, już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Aby poznać nas bliżej kilknij tutaj: o zespole.