fbpx
Rekomendowane oferty w Batumi

Rekomendowane oferty w Batumi

Prezentowane przez nas  nieruchomości w  Batumi są starannie wyselekcjonowane i najczęsciej położone w I linii zabudowy od morza.

 

Wybrane przez nas oferty wraz z cenami i opisami:

 

Holiday Inn - Blue Sky Tower -  od 1125$/m2 i od 1250$/m2 za w pełni wykończony i wyposażony apartament.

Flagowa inwestycja dewelopera o mocno ugruntowanej na batumskim rynku pozycji i doświadczeniu. Standard Holiday Inn w rozsądnej cenie i możliwość podpisania w przyszłości umowy na obsługę wynajmu z min. 8% gwarancją rocznego zysku.

 

Bat Towers -  od 1000$/m2 za w pełni wykończony i wyposażony apartament. Ostatnie lokale w sprzedaży! Etap I oddany do użytku, otwarta sprzedaż w etapie II!

Atrakcyjna cena przy doskonałym położeniu i jakości. Propozycja dla początkujących inwestorów. Jeśli nie chcesz inwestować dużo warto zacząć od tego obiektu. Etap I oddany do użytku (dostępne ostatnie lokale o większych metrażach). Etap II już w sprzedaży - raty 0% nawet do lutego 2024 roku.

 

Sheriff Tower - od 750$/m2 za w pełni wykończony i wyposażony apartament i od 900$/m2 za w pełni wykończony i wyposażony apartament z widokiem na morze.

Nowy projekt, szeroki wybór i niespotykanie atrakcyjne warunki finansowania. Większość apartamentów ma widok na morze, a ponadto w budynku przewidziany jest duży kryty basen o długości 20m.

 

Bi Residence - od 990$/m2 za w pełni wykończony i wyposażony apartament.

Atrakcyjne ceny, nowoczesny projekt i gwarancja zysku na min. 8% rocznie - to co wyróżnia Bi Residence na tle pozostałych.

 

White Sails - od 1500$/m2 za apartament z wykończoną kuchnią i łazienką.

Jedna z najlepszych obecnie inwestycji, z doskonale rozplanowanym terytorium kompleksu. Mocna rekomendacja ze strony Gruzja dla Ciebie. Oddanie w lecie 2020 roku! Wakacje  2021 roku dostępne już na stronie Rainbow Tours.

 

Batumi View - od 1820$/m2 za w pełni wykończony i wyposażony apartament.

Luksus w standardzie, tak o tej inwestycji mówi developer. Niezrównane położenie - przy samym bulwarze nadmorskim.

 

Siódme Niebo - od 1465 $/m2 za w pełni wykończony i wyposażony apartament.

Nazwa tej inwestycji mówi wszystko na temat standardu usług i udogodnień, które zaoferuje swoim rezydentom. A teraz dodajmy do tego panoramiczne widoki na morze z każdego apartamentu...

 

Oferujemy również apartamenty w dwóch ośrodkach narciarskich:

 

Goderdzi - kameralna, pięciokondygnacyjna inwestycja przy samym stoku.

Niezapomniane widoki i nieskażone piękno natury w otoczeniu szczytów Małego Kaukazu. Sprawdzony deweloper i atrakcyjne ceny w najnowszym kurorcie narciarskim Kauzkazu!

 

Gudauri - powierzchnia 50 hektarów (!) nowoczesnego kompleksu

zróżnicowanych aparthoteli, w którym każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dla siebie.

 

Oczywiście najlepiej zadzwonić do nas i umówić się na spotkanie, lub wypełnić formularz kontaktowy wtedy chętnie przedstawimy dokładnie i omówimy każdą nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu!

 

Czym się zajmujemy?

Ponieważ najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów wybierając oferowaną do sprzedaży inwestycję sprawdzamy dokładnie wiarygodność dewelopera. W tym celu weryfikujemy jego dotychczasową historię, strukturę własności, sposób finansowania budowy, pewność i legalność inwestycji.

Zajmujemy się rynkiem premium, skierowanym do najbardziej wymagającego klienta.

Dlatego również odwiedziliśmy wielokrotnie każdą z oferowanych przez nas inwestycji, wizytowaliśmy każdą budowę, znamy wszystkie plusy i minusy oferowanych przez nas inwestycji. Ponadto Monitorujemy na bieżąco postęp prac na budowach.

Stale współpracujemy na miejscu ze sprawdzonymi partnerami - specjalistami rynku nieruchomości znającymi lokalne niuanse i realia.

Nasi specjaliści w Batumi i Warszawie są do Państwa dyspozycji przez cały rok i pomogą nie tylko w zakupie nieruchomości ale i organizacji czasu wolnego. Więcej o naszym zespole.

Jeśli jesteście zainteresowani, ale macie jeszcze jakieś wątpliwości to z tej zakładki dowiecie się Państwo więcej o bezpieczeństwie inwestowania w nieruchomości w Gruzji.

Oferujemy naszym klientom zarówno usługę asysty i tłumaczenia podczas pobytu w Gruzji w celu podpisania umowy bądź wyszukania nietypowej nieruchomości jak i możliwość dokonania zakupu zdalnego bez konieczności ruszania się zza własnego biurka. Wszystkiego dopilnują nasi specjaliści przy minimum Waszego zaangażowania.

Więcej o tym jak kupić nieruchomość w Gruzji.

Apartamenty nad morzem na inwestycje

Inwestowanie w apartamenty nad morzem to jeden z najlepszych pomysłów na długoterminową inwestycję. Nasze doświadczenie pokazuje, że największe stopy zwrotu można osiągnąć na apartamentach ulokowanych tuż nad samym morzem. W przypadku nieruchomości na wynajem najważniejsza jest lokalizacja, lokalizacja oraz standard obsługi i wykończenia.

Więcej o cenach, zwrotach i tym jak wybieramy nieruchomości do naszej oferty tutaj.

Bezpieczne inwestycje w nieruchomości poza UE

Gdzie obecnie inwestować? Niegdyś bardzo popularne kierunki takie jak: Hiszpania, Portugalia, Grecja czy Włochy najczęściej nie są już tak atrakcyjne dla inwestorów. Bardzo wysokie ceny nieruchomości, skomplikowana sytuacja prawna, liczne ograniczenia sprawiają, że inwestowanie w tych krajach nie jest już tak opłacalne jak kiedyś.

W chwili obecnej bardzo ciekawym kierunkiem inwestycyjnym jest Gruzja. To bardzo bezpieczny, przyjaźnie nastawiony do zagranicznych inwestorów kraj, ze świetnym klimatem, wspaniałymi ludźmi i rosnącym zapotrzebowaniem na apartamenty segmentu premium na wynajem.

Nieruchomości w Batumi

Położona nad Morzem Czarnym Batumi to gruzińska perełka. Jest to szybko rozwijająca się miejscowość turystyczna, z pięknym, ciepłym morzem, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Nieruchomości w Batumi przeznaczone pod inwestycje cechują bardzo atrakcyjne ceny. Warto jednakże zauważyć, że z roku na rok ceny nieruchomości w Batumi nieustanie rosną. Z jednej strony oznacza to wzrost wartości zakupionych już nieruchomości, z drugiej jednak świadczy o tym, że inwestorzy szukający okazji inwestycyjnych nie powinni zwlekać. Obecnie nic nie wskazuje na to, że ten trend miałby się zmienić.

Dlaczego warto inwestować w Apartamenty w Batumi?

Powodów jest wiele. Gruzja to bardzo przyjazny zagranicznym inwestorom kraj. Uzyskanie zezwolenia na pobyt bardzo często nie stanowi żadnego problemu. Inwestorzy mogą liczyć też na atrakcyjne kredytowanie. Nieruchomości znajdujące się w naszej ofercie, które są ulokowane w Batumi, cechuje świetna lokalizacja – zazwyczaj tuż nad samym morzem.

Standard Apartamentów w Batumi

Od wielu lat możemy obserwować wyraźny wzrost zamożności społeczeństw. Dotyczy to zarówno Polski jak i innych europejskich Państw. Ten trend przekłada się bezpośrednio na turystykę. W zdecydowanej większości przypadków, wybierając się na wakacje chcemy poczuć się komfortowo i wygodnie. Czasy, w których byliśmy zmuszeni nocować w obskurnych, starych ośrodkach „wypoczynkowych” minęły już na szczęście bezpowrotnie. Obecnie łatwo zauważyć, że klienci w pierwszej kolejności wybierają miejsca bardziej luksusowe. To tutaj w sezonie znacznie trudniej o wolny termin.

Rekomendowane przez nas oferty nieruchomości w Gruzji w Batumi wyróżnia wysoki standard. Oferowane przez nas apartamenty znajdują się w zupełnie nowych budynkach spełniających normy cztero lub pięcio-gwiazdkowego hotelu.

Wynajmowanie droższych, bardziej luksusowych apartamentów o wysokim standardzie ma wiele korzyści. Jedną z nich jest profil najemcy. Z tego typu ofert, korzystają klienci zamożniejsi, którzy są zazwyczaj znacznie mniej problematyczni.

Lokalizacja mieszkań w Batumi

W przypadku inwestycji w nieruchomości na wynajem, lokalizacja jest kluczowa. To od niej bardzo często zależy, czy dany apartament będzie się cieszył zainteresowaniem wśród najemców czy raczej będziemy zmuszeni konkurować ceną, aby przyciągnąć potencjalnego klienta, co nigdy nie kończy się dobrze.

Nieruchomości w Gruzji w Batumi, które Państwu rekomendujemy zawsze cechują się doskonałą lokalizacją, w bardzo atrakcyjnych, turystycznych miejscach. Apartamenty ulokowane są zazwyczaj w pierwszej linii zabudowy, kilkanaście - kilkadziesiąt metrów od plaży.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestowania w nieruchomości w Batumi, już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Aby poznać nas bliżej kilknij tutaj: o zespole.