fbpx
Rekomendowane oferty w Batumi

Rekomendowane oferty w Batumi

Wybierając oferowaną do sprzedaży inwestycję sprawdzamy wiarygodność dewelopera, jego dotychczasową historię, strukturę własności, sposób finansowania budowy i legalność inwestycji. Odwiedziliśmy osobiście każdą z oferowanych przez nas inwestycji, wizytowaliśmy każdą budowę. Współpracujemy także na miejscu ze sprawdzonymi specjalistami rynku nieruchomości. Oferujemy naszym klientom usługę asysty i tłumaczenia podczas pobytu w Gruzji w celu podpisania umowy bądź wyszukania nietypowej nieruchomości.

Inwestycje w Batumi, które prezentujemy, położone są w I linii zabudowy od morza.

Obecnie rekomendujemy do zakupu między innymi:

  • White Sails - jedna z najlepszych obecnie inwestycji, z doskonale rozplanowanym terytorium kompleksu. Mocna rekomendacja ze strony Gruzja dla Ciebie.
  • La Quinta - cena od 500 $ za metr oraz podpisana umowa dewelopera z siecią Wyndham i możliwość zwrotu nawet do 12% rocznie, czy trzeba pisać coś więcej? Nowość w naszej ofercie i rekomendacja Gruzja dla Ciebie.
  • Batumi View - luksus w standardzie, tak o tej inwestycji mówi developer. Niezrównane położenie - przy samym bulwarze nadmorskim.
  • BatTowers - bardzo przyzwoita cena przy doskonałym położeniu i jakości. Jeśli nie chcesz na początek dużo inwestować, warto zacząć od tego obiektu.
  • ELT Sunrise - komfort z dala od zatłoczonego centrum, przy Nowym Bulwarze. Deweloper zadbał o to, żeby mieszkańcom i gościom stworzyć optymalne warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Zarządzanie wynajmem apartamentów ma w swojej pieczy szwajcarski Sophos Hotels.
  • Blue Sky Tower - nowa inwestycja dewelopera o mocno ugruntowanej na batumskim rynku pozycji i doświadczeniu. Flagowa inwestycja, w której obsługą apartamentów zajmować się będzie międzynarodowa sieć Holiday Inn.
  • Siódme Niebo - nazwa tej inwestycji mówi wszystko na temat standardu usług i udogodnień, które zaoferuje swoim rezydentom. A teraz dodajmy do tego panoramiczne widoki na morze z każdego apartamentu...

Oferujemy również apartamenty w najbliżej (110 km) w stosunku do Batumi położonym i najnowszym (otwarto go w 2015 r.) gruzińskim ośrodku narciarskim - adżarskim Goderdzi:

  • New Time Goderdzi - kameralna, pięciokondygnacyjna inwestycja przy samym stoku. Niezapomniane widoki i nieskażone piękno natury w otoczeniu szczytów Małego Kaukazu.

Oczywiście najlepiej zadzwonić do nas i umówić się na spotkanie, wtedy chętnie przedstawimy dokładnie i omówimy każdą nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu.

Apartamenty nad morzem na inwestycje

Inwestowanie w apartamenty nad morzem to obecnie jeden z najlepszych pomysłów na długoterminową inwestycję. Nasze doświadczenie pokazuje, że największe stopy zwrotu można osiągnąć na apartamentach ulokowanych tuż nad samym morzem. W przypadku nieruchomości na wynajem najważniejsza jest lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja.

Bezpieczne inwestycje w nieruchomości poza UE

Gdzie obecnie inwestować? Niegdyś bardzo popularne kierunki takie jak: Hiszpania, Portugalia, Grecja czy Włochy najczęściej nie są już tak atrakcyjne dla inwestorów. Bardzo wysokie ceny nieruchomości, skomplikowana sytuacja prawna, liczne ograniczenia sprawiają, że inwestowanie w tych krajach nie jest już tak opłacalne jak kiedyś.

W chwili obecnej bardzo ciekawym kierunkiem inwestycyjnym jest Gruzja. To bardzo bezpieczny, przyjaźnie nastawiony do zagranicznych inwestorów kraj, ze świetnym klimatem, wspaniałymi ludźmi i rosnącym zapotrzebowaniem na apartamenty na wynajem.

Nieruchomości w Batumi

Położona nad Morzem Czarnym Batumi to gruzińska perełka. Jest to szybko rozwijająca się miejscowość turystyczna, z pięknym, ciepłym morzem, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Nieruchomości w Batumi przeznaczone pod inwestycje cechują bardzo atrakcyjne ceny. Warto jednakże zauważyć, że z roku na rok ceny nieruchomości w Batumi nieustanie rosną. Z jednej strony oznacza to wzrost wartości zakupionych już nieruchomosci, z drugiej jednak świadczy o tym, że inwestorzy szukający okazji inwestycyjnych nie powinni zwlekać. Obecnie nic nie wskazuje na to, że ten trend miałby się zmienić.

Dlaczego warto inwestować w Apartamenty w Batumi?

Powodów jest wiele. Gruzja to bardzo przyjazny zagranicznym inwestorom kraj. Uzyskanie zezwolenia na pobyt bardzo często nie stanowi żadnego problemu. Inwestorzy mogą liczyć też na atrakcyjne kredytowanie. Nieruchomości znajdujące się w naszej ofercie, które są ulokowane w Batumi, cechuje świetna lokalizacja – zazwyczaj tuż nad samym morzem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestowania w nieruchomości w Batumi, już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Aby poznać nas bliżej kilknij tutaj: o zespole.