fbpx
Rekomendowane oferty w Batumi

Rekomendowane oferty w Batumi

Prezentowane przez nas  nieruchomości w  Batumi są starannie wyselekcjonowane i najczęsciej położone w I linii zabudowy od morza.

 

Wybrane przez nas oferty wraz z cenami i opisami:

 

Holiday Inn - Blue Sky Tower - Flagowa inwestycja dewelopera o mocno ugruntowanej na batumskim rynku pozycji i doświadczeniu. Standard Holiday Inn w rozsądnej cenie i możliwość podpisania w przyszłości umowy na obsługę wynajmu z min. 8% gwarancją rocznego zysku.

 

Bat Towers - bardzo przyzwoita cena przy doskonałym położeniu i jakości. Propozycja dla początkujących inwestorów. Jeśli nie chcesz inwestować dużo warto zacząć od tego obiektu.

 

Bi Residence - Atrakcyjne ceny, nowoczesny projekt i gwarancja zysku na min. 8% rocznie - to co wyróżnia Bi Residence na tle pozostałych.

 

White Sails - jedna z najlepszych obecnie inwestycji, z doskonale rozplanowanym terytorium kompleksu. Mocna rekomendacja ze strony Gruzja dla Ciebie.

 

Batumi View - luksus w standardzie, tak o tej inwestycji mówi developer. Niezrównane położenie - przy samym bulwarze nadmorskim.

 

Siódme Niebo - nazwa tej inwestycji mówi wszystko na temat standardu usług i udogodnień, które zaoferuje swoim rezydentom. A teraz dodajmy do tego panoramiczne widoki na morze z każdego apartamentu...

 

Oferujemy również apartamenty w dwóch ośrodkach narciarskich:

 

Goderdzi - kameralna, pięciokondygnacyjna inwestycja przy samym stoku. Niezapomniane widoki i nieskażone piękno natury w otoczeniu szczytów Małego Kaukazu. Sprawdzony deweloper i atrakcyjne ceny w najnowszym kurorcie narciarskim Kauzkazu!

 

Gudauri - powierzchnia 50 hektarów (!) nowoczesnego kompleksu zróżnicowanych aparthoteli, w którym każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dla siebie.

 

Oczywiście najlepiej zadzwonić do nas i umówić się na spotkanie, lub wypełnić formularz kontaktowy wtedy chętnie przedstawimy dokładnie i omówimy każdą nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu!

 

Co oferujemy?

Ponieważ najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów wybierając oferowaną do sprzedaży inwestycję sprawdzamy dokładnie wiarygodność dewelopera. W tym celu weryfikujemy jego dotychczasową historię, strukturę własności, sposób finansowania budowy i legalność inwestycji.

Dlatego również odwiedziliśmy wielokrotnie każdą z oferowanych przez nas inwestycji, wizytowaliśmy każdą budowę, znamy wszystkie plusy i minusy oferowanych przez nas inwestycji. Ponadto Monitorujemy na bieżąco postęp prac na budowach. Stale współpracujemy na miejscu
ze sprawdzonymi partnerami - specjalistami rynku nieruchomości znającymi lokalne niuanse i realia. Nasi specjaliści w Batumi i Warszawie są do Państwa dyspozycji przez cały rok i pomogą nie tylko w zakupie nieruchomości ale i organizacji czasu wolnego.
Więcej o naszym zespole.

Jeśli jesteście zainteresowani, ale macie jeszcze jakieś wątpliwości to z tej zakładki dowiecie się Państwo więcej o bezpieczeństwie inwestowania w nieruchomości w Gruzji.

Oferujemy naszym klientom zarówno usługę asysty i tłumaczenia podczas pobytu w Gruzji w celu podpisania umowy bądź wyszukania nietypowej nieruchomości jak i możliwość dokonania zakupu zdalnego bez konieczności ruszania się zza własnego biurka. Wszystkiego dopilnują nasi specjaliści przy minimum Waszego zaangażowania.

Więcej o tym jak kupić nieruchomość w Gruzji.

Apartamenty nad morzem na inwestycje

Inwestowanie w apartamenty nad morzem to obecnie jeden z najlepszych pomysłów na długoterminową inwestycję. Nasze doświadczenie pokazuje, że największe stopy zwrotu można osiągnąć na apartamentach ulokowanych tuż nad samym morzem. W przypadku nieruchomości na wynajem najważniejsza jest lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja.

Bezpieczne inwestycje w nieruchomości poza UE

Gdzie obecnie inwestować? Niegdyś bardzo popularne kierunki takie jak: Hiszpania, Portugalia, Grecja czy Włochy najczęściej nie są już tak atrakcyjne dla inwestorów. Bardzo wysokie ceny nieruchomości, skomplikowana sytuacja prawna, liczne ograniczenia sprawiają, że inwestowanie w tych krajach nie jest już tak opłacalne jak kiedyś.

W chwili obecnej bardzo ciekawym kierunkiem inwestycyjnym jest Gruzja. To bardzo bezpieczny, przyjaźnie nastawiony do zagranicznych inwestorów kraj, ze świetnym klimatem, wspaniałymi ludźmi i rosnącym zapotrzebowaniem na apartamenty na wynajem.

Nieruchomości w Batumi

Położona nad Morzem Czarnym Batumi to gruzińska perełka. Jest to szybko rozwijająca się miejscowość turystyczna, z pięknym, ciepłym morzem, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Nieruchomości w Batumi przeznaczone pod inwestycje cechują bardzo atrakcyjne ceny. Warto jednakże zauważyć, że z roku na rok ceny nieruchomości w Batumi nieustanie rosną. Z jednej strony oznacza to wzrost wartości zakupionych już nieruchomości, z drugiej jednak świadczy o tym, że inwestorzy szukający okazji inwestycyjnych nie powinni zwlekać. Obecnie nic nie wskazuje na to, że ten trend miałby się zmienić.

Dlaczego warto inwestować w Apartamenty w Batumi?

Powodów jest wiele. Gruzja to bardzo przyjazny zagranicznym inwestorom kraj. Uzyskanie zezwolenia na pobyt bardzo często nie stanowi żadnego problemu. Inwestorzy mogą liczyć też na atrakcyjne kredytowanie. Nieruchomości znajdujące się w naszej ofercie, które są ulokowane w Batumi, cechuje świetna lokalizacja – zazwyczaj tuż nad samym morzem.

Standard Apartamentów w Batumi

Od wielu lat możemy obserwować wyraźny wzrost zamożności społeczeństw. Dotyczy to zarówno Polski jak i innych europejskich Państw. Ten trend przekłada się bezpośrednio na turystykę. W zdecydowanej większości przypadków, wybierając się na wakacje chcemy poczuć się komfortowo i wygodnie. Czasy, w których byliśmy zmuszeni nocować w obskurnych, starych ośrodkach „wypoczynkowych” minęły już na szczęście bezpowrotnie. Obecnie łatwo zauważyć, że klienci w pierwszej kolejności wybierają miejsca bardziej luksusowe. To tutaj w sezonie znacznie trudniej o wolny termin.

Rekomendowane przez nas oferty nieruchomości w Gruzji w Batumi wyróżnia wysoki standard. Oferowane przez nas apartamenty znajdują się w zupełnie nowych budynkach spełniających normy cztero lub pięcio-gwiazdkowego hotelu.

Wynajmowanie droższych, bardziej luksusowych apartamentów o wysokim standardzie ma wiele korzyści. Jedną z nich jest profil najemcy. Z tego typu ofert, korzystają klienci zamożniejsi, którzy są zazwyczaj znacznie mniej problematyczni.

Lokalizacja mieszkań w Batumi

W przypadku inwestycji w nieruchomości na wynajem, lokalizacja jest kluczowa. To od niej bardzo często zależy, czy dany apartament będzie się cieszył zainteresowaniem wśród najemców czy raczej będziemy zmuszeni konkurować ceną, aby przyciągnąć potencjalnego klienta, co nigdy nie kończy się dobrze.

Nieruchomości w Gruzji w Batumi, które Państwu rekomendujemy zawsze cechują się doskonałą lokalizacją, w bardzo atrakcyjnych, turystycznych miejscach. Apartamenty ulokowane są zazwyczaj w pierwszej linii zabudowy, kilkanaście - kilkadziesiąt metrów od plaży. Przykładowo, apartamentowiec Bi Residence, który znajduje się obecnie w naszej ofercie, mieści się bezpośrednio przy Nowym Bulwarze Batumi nad morzem Czarnym. W zależności od piętra i położenia danego mieszkania, apartament posiada widok na morze albo na góry. Deweloper oferuje w nim pełną obsługę wynajmu a także minimalny roczny zysk w wysokości 8% zainwestowanej w apartament kwoty. Takie połączenie sprawia, że rekomendowane przez nas nieruchomości w Batumi są bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym i inwestycyjnym.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestowania w nieruchomości w Batumi, już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Aby poznać nas bliżej kilknij tutaj: o zespole.