fbpx
Rekomendowane oferty w Batumi

Rekomendowane oferty w Batumi

Wybierając oferowaną do sprzedaży inwestycję sprawdzamy wiarygodność dewelopera, jego dotychczasową historię, strukturę własności, sposób finansowania budowy i legalność inwestycji. Odwiedziliśmy osobiście każdą z oferowanych przez nas inwestycji, wizytowaliśmy każdą budowę. Współpracujemy także na miejscu ze sprawdzonymi specjalistami rynku nieruchomości. Oferujemy naszym klientom usługę asysty i tłumaczenia podczas pobytu w Gruzji w celu podpisania umowy bądź wyszukania nietypowej nieruchomości.

Inwestycje w Batumi, które prezentujemy, położone są w I linii zabudowy od morza.

Obecnie rekomendujemy do zakupu między innymi:

  • White Sails - jedna z najlepszych obecnie inwestycji, z doskonale rozplanowanym terytorium kompleksu. Mocna rekomendacja ze strony Gruzja dla Ciebie.
  • La Quinta - cena od 500 $ za metr oraz podpisana umowa dewelopera z siecią Wyndham i możliwość zwrotu nawet do 12% rocznie, czy trzeba pisać coś więcej? Nowość w naszej ofercie i rekomendacja Gruzja dla Ciebie.
  • Batumi View - luksus w standardzie, tak o tej inwestycji mówi developer. Niezrównane położenie - przy samym bulwarze nadmorskim.
  • BatTowers - bardzo przyzwoita cena przy doskonałym położeniu i jakości. Jeśli nie chcesz na początek dużo inwestować, warto zacząć od tego obiektu.
  • ELT Sunrise - komfort z dala od zatłoczonego centrum, przy Nowym Bulwarze. Deweloper zadbał o to, żeby mieszkańcom i gościom stworzyć optymalne warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Zarządzanie wynajmem apartamentów ma w swojej pieczy szwajcarski Sophos Hotels.
  • Blue Sky Tower - nowa inwestycja dewelopera o mocno ugruntowanej na batumskim rynku pozycji i doświadczeniu. Flagowa inwestycja, w której obsługą apartamentów zajmować się będzie międzynarodowa sieć Holiday Inn.
  • Siódme Niebo - nazwa tej inwestycji mówi wszystko na temat standardu usług i udogodnień, które zaoferuje swoim rezydentom. A teraz dodajmy do tego panoramiczne widoki na morze z każdego apartamentu...

Oferujemy również apartamenty w najbliżej (110 km) w stosunku do Batumi położonym i najnowszym (otwarto go w 2015 r.) gruzińskim ośrodku narciarskim - adżarskim Goderdzi:

  • New Time Goderdzi - kameralna, pięciokondygnacyjna inwestycja przy samym stoku. Niezapomniane widoki i nieskażone piękno natury w otoczeniu szczytów Małego Kaukazu.

Oczywiście najlepiej zadzwonić do nas i umówić się na spotkanie, wtedy chętnie przedstawimy dokładnie i omówimy każdą nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu.