fbpx
Ultra Modern

Ultra Modern

Ultra Modern

ULTRA MODERN  - cale miasto w zasiegu! Ultra Modern to unikalny kompleks apartamentowy klasy premium na granicy batumskiej starowki z panoramicznym widokiem na stare miasto, morze i gory. Projekt realizowany jest w ramach programu rewitalizacji miasta, pod patronatem urzedu miejskiego i we wspolpracy z bankiem TBC co gwarantuje bezpieczenstwo i terminowosc wykonania inwestycji.

Banki, restauracje, apteki, tetniaca zyciem batumska starowka, marina jachtowa, kolejka linowa - te i  wiele innych atrakcji teraz w zasiegu pieszego spaceru!

Na terenie kompleksu obok apartamentow mieszkalnych klasy premium oraz powierzchni biurowych i komercyjnych znajda sie m.in. basen i strefa fitness.

Ultra Modern to pierwszy i jedyny tak nowoczesny kompleks znajdujacy sie tak blisko starego miasta - miejsca ulubionego zarowno przez turystow jak i rodowitych batumczykow. Sprawia to, ze Ultra Modern to idealne miejsce do zamieszkania jak i pod wynajem dlugo i krotkoterminowy.

Wygodny system rat 0% z niska wplata wlasna, gwarancja banku oraz patronat urzedu miejskiego sprawiaja, ze inwestycja w Ultra Modern jest nie tylko calkowicie bezpieczna, ale gwarantuje pewny zwrot kapitalu i wzrost wartosci nieruchomsci juz na etapie budowy.

Termin oddania do użytku

II kw. 2027 r.

O apartamentach

Ceny

Ceny w pierwszym etapie budowy od 1050 do 1850 $/ m2 za stan surowy do wlasnego wykonczenia

Istnieje rowniez mozliwosc zakupu lokali komercyjnych od 1100 $/m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku.

 

Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Możliwe jest zlecenie obsługi wynajmu apartamentu firmie rekomendowanej przez dewelopera.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje w pierwszym etapie sprzedaży nieoprocentowane raty do końca budowy. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych.

Prezentacja:

Prezentacja

Zobacz więcej inwestycji