fbpx
Ile kosztuje apartament w Gruzji?

Ile kosztuje apartament w Gruzji?

Ceny apartamentów w Gruzji są różne i zależą zwykle od czterech czynników: lokalizacji, lokalizacji i… lokalizacji - oraz oczywiście standardu. Jednakże ceny nieruchomości w Gruzji są jeszcze stosunkowo niskie i za wykończony apartament przy samej plaży można zapłacić czasem mniej niż 1500$/m2.

Najlepiej sprzedające się rekomendowane przez nas oferty nieruchomości w Batumi i górach znajdziesz TUTAJ

a wszystkie lokalizacje na górze Strony Głównej - w górnej zakładce Oferty Inwestycji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt naszej oferty i warunków współpracy zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

Szukamy nieruchomości o ponadprzeciętnym standardzie, łatwych do odsprzedaży, zawsze w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Ceny apartamentów w Gruzji oferowanych przez nas są wyższe niż tych w głębi lądu, ale mimo to  zaczynają się już od ok. 1000 dolarów za metr kwadratowy (z wykończeniem i wyposażaniem). To na tych apartamentach nad samym morzem zwroty są największe, ponieważ, mówiąc wprost, linia brzegowa się nie wydłuży.

Przygotowując się do zakupu, warto zwrócić uwagę nie tylko na ceny apartamentów ale i na korzystne warunki kredytów i rat, oferowanych przez poszczególnych deweloperów. Możliwe jest rozłożenie płatności na nieoprocentowane raty (przy pierwszej wpłacie rzędu 15-30%) do momentu oddania budynku do eksploatacji. Mamy jednak w swojej ofercie także inwestycje oferujące szczególne ułatwienia dla kupujących - ofertę nieoprocentowanych rat nawet po oddaniu budynku do użytku.

Do zakupu rekomendujemy lokale mniejsze, do czterdziestu metrów, co pozwala na dywersyfikację w przypadku większych zakupów.

Oczywiście w miarę sprzedaży apartamentów w danym budynku, ceny idą stopniowo w górę. Cała rzecz polega na znalezieniu właściwej nieruchomości w odpowiednim momencie.
W tym doradzamy.

W międzyczasie, jeśli ktoś liczy na szybkie zwroty, prawo do apartamentu można odsprzedać z zyskiem przed zakończeniem budowy.  Wszystko odbywa się zgodnie z miejscowym prawem.

Poznaj przykładowe ceny apartamentów w Gruzji kontaktując się z nami.

lub po prostu wybierz nieruchomość dla siebie