fbpx
Ceny nieruchomości w Gruzji?

Ceny nieruchomości w Gruzji?

Ceny apartamentów w Gruzji

Ceny nieruchomości w Gruzji są bardzo zróżnicowane. Zależą nie tylko od lokalizacji ale przede wszystkim standardu, jakości użytych materiałów, zakresu usług i jakości poźniejszej obsługi w budynku.

Jednakże ceny nieruchomości w Gruzji w segmencie wyższym i premium są jeszcze bardzo niskie na tle innych ciepłych krajów nadmorskich. Za wykończony apartament przy samej plaży u dobrego dewelopera można zapłacić mniej niż 2000 $/m2.

W odległości około 500m od morza znajdziemy już natomiast coś ciekawego za cenę poniżej 1000$/m2 za stan deweloperski.

Najczęściej wybierane przez naszych klientów nieruchomości znajdziesz TUTAJ

Jakimi nieruchomościami się zajmujemy?

W naszej pracy świadomie koncentrujemy się na segmencie rynku premium.

Wybieramy inwestycje o najlepszej lokalizacji i od sprawdzonych deweloperów. Oferowane przez nas lokale wykańczane są przez deweloperów "pod klucz". Oddawane do użytku w jednolitym, wysokim standardzie. Nad zarządzaniem budynkami, infrastrukturą i wynajmem apartamentów czuwają wyspecjalizowani operatorzy.

Oferujemy nieruchomości o wysokim standardzie, łatwe do odsprzedaży, zawsze w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Ceny oferowanych przez nas nieruchomości w Gruzji  są wyższe niż tych w głębi lądu, ale mimo to ceny apartamentów w Batumi wyselekcjonowanych przez nas zaczynają się już nawet od ok. 1500 dolarów za metr kwadratowy

(z wykończeniem i wyposażaniem).

Wybierając apartament warto także pamiętać, że segment premium utrzymuje na całym świecie stały wzrost wartości i ceny. Dzieje się tak dlatego, że jest on kierowany do najbardziej zamożnych i wymagających klientów. Charakteryzuje się on najwyższą jakością i najlepszymi lokalizacjami.

To na apartamentach z bezpośrednim widokiem na morze i dostępem do plaży, profesjonalną obsługą i zarządzaniem oraz bogatą infrastrukturą towarzyszącą zwroty są największe. Mówiąc wprost, linia brzegowa się nie wydłuży, a liczba działek budowlanych w pierwszej linii od brzegu jest zawsze ograniczona.

Gdzie znaleźć oferty?

Najlepiej sprzedające się rekomendowane przez nas oferty i ceny  nieruchomości w Gruzji - w Batumi i w górach znajdziesz TUTAJ

a wszystkie lokalizacje na górze Strony Głównej - w górnej zakładce Oferty Nieruchomości.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt naszej oferty i warunków współpracy zadzwoń do nas lub wypełnij  formularz kontaktowy.

Jak sfinansować zakup?

Przygotowując się do zakupu, warto zwrócić uwagę nie tylko na ceny apartamentów ale i na korzystne warunki kredytów i rat, oferowanych przez poszczególnych deweloperów.

W większości oferowanych przez nas inwestycji możliwe jest rozłożenie płatności na nieoprocentowane raty (przy pierwszej wpłacie rzędu 30%) do momentu oddania budynku do eksploatacji.

Mamy jednak w swojej ofercie także inwestycje oferujące szczególne ułatwienia dla kupujących - ofertę nieoprocentowanych rat nawet po oddaniu budynku do użytku.

Do zakupu rekomendujemy zwykle lokale mniejsze, do czterdziestu kilku metrów, co pozwala na dywersyfikację w przypadku większych zakupów.

Oczywiście w miarę sprzedaży apartamentów w danym budynku, ceny idą stopniowo w górę. Cała rzecz polega na znalezieniu właściwej nieruchomości w odpowiednim momencie.
W tym doradzamy.

W międzyczasie, jeśli ktoś liczy na szybkie zwroty, prawo do apartamentu można odsprzedać z zyskiem przed zakończeniem budowy.  Wszystko odbywa się zgodnie z miejscowym prawem.

Poznaj przykładowe ceny apartamentów w Gruzji kontaktując się z nami.