fbpx
Inwestycje w ziemię w Gruzji

Inwestycje w ziemię w Gruzji

Zakup ziemi w Gruzji

Bez wątpienia zakup ziemi od zawsze był jedną z najlepszych i najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Kupno ziemi w Gruzji przez obcokrajowca jest obwarowane pewnymi wymogami prawnymi, ale nie jest niemożliwe. Obcokrajowiec nie może bezpośrednio kupić ziemi rolnej, natomiast nie ma ograniczeń w zakupie przez obcokrajowca ziemi odrolnionej.

Inwestorzy kupują ziemię w Gruzji w kilku celach w tym np.: pod wynajem, pod inwestycję, pod budowę domu, z zamiarem późniejszej odsprzedaży w wyższej cenie. Dodatkowo działki zwykle posiadają sady owocowe, z których pozyskać można kilka-kilkanaście ton owoców do odsprzedaży w roku.

Dlaczego warto kupić działkę w Gruzji?

W tej chwili ceny ziemi w Gruzji na tle krajów europejskich są jeszcze stosunkowo niskie nawet przy uwzględnieniu kosztów procedury odrolnienia. Dodatkowym atutem działek w Gruzji jest to, że są one zwykle dość duże porównywalnie do warunków polskich. Po przeprowadzeniu procedury odrolnienia i podziału działki możemy znaczną jej część odsprzedać z zyskiem częściowo refinansując tym samym zakup nieruchomości za granicą.

Jak kupić ziemię w Gruzji?

Zainteresowanie zakupem domów i ziemi w Gruzji przez obcokrajowców rośnie z każdym rokiem. Jeżeli zastanawiasz się jak kupić działkę w Gruzji - dobrze trafiłeś. W odpowiedzi na coraz liczniejsze zapytania naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty działki i domy w Gruzji w okolicach Batumi. W ramach świadczonej przez nas usługi zajmujemy się całą procedurą poczynając od wyboru właściwej działki, poprzez jej odrolnienie, przeniesienie własności na nowego nabywcę, ewentualny podział i dalszą odsprzedaż podzielonych i odrolnionych działek. Wszystkie oferowane przez nas działki znajdują się w odległości nie większej niż 10-20km od Batumi i mają najczęściej jednoczesny widok na morze i góry.

Zakup domu lub ziemi w Gruzji

Jeżeli chcesz kupić dom albo ziemię w Gruzji skontaktuj się z nami. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości tutejszego rynku, pomożemy Ci zrealizować Twoje plany inwestycyjne.

Lokalizacja (rejon)

O działkach

Wielkość

Standardowo oferujemy działki o wielkości od 2000 do 10000m2 (0,2 ha do 1ha)
Dysponujemy też działkami większymi (pod hotele, logistykę, komercję, mieszkaniówkę)

Ceny

działki rolne od około 15-20$/m2 (w tym koszty procedury odrolnienia)

Dokładne ceny są uzależnione m.in. od stanu domu znajdującego się w granicach działki, stanu i wielkości sadu owocowego, konkretnej lokalizacji działki itp.

Finansowanie

Zakup za gotówkę lub finansowanie kredytem uzyskanym na dowolny cel w Polsce

Koszty utrzymania

Brak podatku od nieruchomości

Forma prawna

Pełna własność z wpisem do Księgi Wieczystej

Możliwość odsprzedaży

Tak