fbpx
Mtirala Park

Mtirala Park

Mtirala Park

Mtirala Park Villas to unikalny projekt czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych, położonych na spokojnych przedmieściach Batumi, zaledwie 10 km od centralnej części miasta. Projekt Mtirala Park Villas składa się z 4 willi, o powierzchni mieszkalnej 160 m2 i użytkowego dachu o powierzchni dodatkowych 80 m2.

Wille Mtirala Park oferują przyjemne życie, w pięknej gruzińskiej wiosce, w sąsiedztwie gór, lasów oraz Parku Narodowego Mtirala z rzeką, wodospadami oraz bezludnymi plażami i krystalicznie czystą wodą.

W zasięgu spaceru, znajduje się cała niezbędna do życia infrastruktura jak szkoła, przedszkole, sklep. Odległość od Chakvi gdzie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować to 2 km. dużą międzynarodową szkołę i przedszkole, fryzjerów, targowiska, restauracje, aquapark itp. Odległość od morza to około 4 km.

Domy budowane przez międzynarodowy zespół budowniczych, architektów, konstruktorów z doświadczeniem w różnych krajach, według standardów wyższych niż te wymagane w Gruzji, w tym również standardów sejsmicznych i grzewczych.

Wszystkie wille posiadają własne miejsca parkingowe i podwórka z drzewami owocowymi - mandarynki, figi, kiwi. Wille posiadają panoramiczne okna z widokiem na piękny górski krajobraz. Możliwość wykorzystania dachu daje możliwość wydzielenia tam strefy wypoczynku z jacuzzi, grillem i sprzętem do opalania. Na każdym piętrze znajduje się taras, na którym przez cały rok można cieszyć się wyjątkowym klimatem Adżarii.
Marzenie o własnym domu w subtropikalnym raju nigdy nie było tak bliskie. Możesz skorzystać z planu ratalnego z 30% przedpłatą. Termin zakończenia inwestycji 4Q 2024 roku.

O apartamentach

Ceny

Cena w stanie deweloperskim: od 700 USD/m2

Pełne wykończenie pod klucz: 600 $/m2

Ceny są uzależnione od wielkości działki

Rzut piętra 1

Rzut piętra 2

Cennik - Mtirala Park– Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Obsługa wynajmu nie jest obowiązkowa, można ją także zlecić firmie zewnętrznej.

Czynsz miesięczny

Brak

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty do 12 miesięcy. Pierwsza wpłata 30%

 

Zobacz więcej inwestycji