fbpx
O Nas

O Nas

Przemysław Stupak

Prawnik, doświadczony pośrednik nieruchomości

Główny udziałowiec i założyciel Trzy Wieże sp. z o.o. i Gruzja dla Ciebie sp. z o.o. Ukończył Prawo w Warszawie oraz Stosunki Międzynarodowe o specjalności wschodniej w Poznaniu. Od 2004 roku związany z warszawskim, a od 2017 roku aktywnie z gruzińskim rynkiem obrotu nieruchomości. Specjalizuje się w obsłudze klientów traktujących nieruchomości jako inwestycję, a nie tylko miejsce do zamieszkania. Doradza w inwestowaniu w nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym w Gruzji oraz Polsce. Na swoim koncie ma udane transakcje zawarte przez klientów z Polski, Anglii, Irlandii, Francji, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. Obecnie studiuje podyplomowo wycenę nieruchomości oraz przygotowuje rozprawę doktorską w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Marek Gębarowski

Doświadczony pośrednik, organizator turystyki, manager

Całe życie związany z nieruchomościami i rynkiem usług hotelarskich. W latach dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych w zakresie obsługi rynku nieruchomości współpracował z firmami takimi jak Ericsson, BNP-Dresdner Bank, Saint-Goben, L’Oreal, Geant, Casino Group, City Bank, Procter and Gamble i innymi a także ambasadami Brazylii, Ekwadoru i Niemiec. Od 2004 roku związany z PKO Inwestycje, Prokom Investment i Polnord S.A.  Pełnił m.in. funkcje: Głównego Specjalisty ds. Nieruchomości Polnord SA, z-cy Dyrektora d/s. Marketingu i Sprzedaży Polnord SA, Vice Prezesa Zarządu Polnord Warszawa Wilanów III spółka z o.o.

W GruzjadlaCiebie Marek zajmuje się klientami instytucjonalnymi i obsługą grup inwestorskich, więc jeśli planujecie kupić nie jeden, dwa czy pięć apartamentów, a myślicie o większych zakupach grupowych lub własnej budowie, skontaktujcie się z nami, a my skontaktujemy Was z Markiem.

Eugeniusz Katiełkin

Przedsiębiorca, Manager, Doradca i opiekun klienta kluczowego

Eugeniusz to dobrze rozumiejący wschodnią mentalność i kulturę absolwent Politechniki Wrocławskiej, który zawodowo od prawie 15 lat zajmuje się wsparciem klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, w szeroko rozumianych kwestiach finansowych. Eugeniusz specjalizuje się w doborze "szytych na miarę" rozwiązań dla swoich klientów, spełniających ich oczekiwania. Jako doświadczony manager był również odpowiedzialny za budowanie, zarządzanie i rozwój struktur sprzedaży w dużych międzynarodowych korporacjach.

W Gruzja dla Ciebie Eugeniusz zajmuję się obsługą i rozwojem sprzedaży wśród klientów kategorii VIP.

Zespół Fachowców

Architekci, znawcy Gruzji, znawcy rynku

Nasz zespół to fachowcy od nieruchomości w Polsce i Gruzji. Pracują dla nas fachowcy w Polsce oraz na terenie Gruzji. Nasi rezydenci w Batumi od wielu lat związani z rynkiem nieruchomości turystycznych dbają o aktualność i weryfikację naszej oferty. Nasz zespół to Profesjonaliści mający doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji w nieruchomości poza Unią Europejską.

Skontaktuj się z nami i sprawdź dlaczego chcesz pracować właśnie z nami.