fbpx
O Gruzja dla Ciebie

O Gruzja dla Ciebie

Zobacz kto dla Ciebie pracuje

Jesteśmy profesjonalnym Zespołem, który zadba o bezpieczeństwo Twojej transakcji w inwestycje w Gruzji. Jesteśmy profesjonalnymi pośrednikami nieruchomości oraz znawcami Gruzji. Połączyliśmy nasze pasje, talenty i wiedzę po to, żeby przybliżyć Polakom jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Poznaj założycieli i kierownictwo naszej firmy.

Przemysław Stupak

Prawnik, doświadczony pośrednik nieruchomości

Główny udziałowiec i założyciel Trzy Wieże sp. z o.o. działającej pod marką Towers Property i Gruzja dla Ciebie. Ukoczył studia prawnicze w Warszawie oraz Stosunki Międzynarodowe o specjalności wschodniej w Poznaniu. Od niemal piętnastu lat związany z rynkiem obrotu nieruchomości. Od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w obsłudze klientów traktujących nieruchomości jako inwestycję, a nie tylko miejsce do mieszkania. Doradza w inwestowaniu na rynku pierwotnym i wtórnym w Warszawie oraz w Gruzji. Na swoim koncie ma udane transakcje zawarte przez klientów z Polski, ale też Anglii, Irlandii, Francji, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. Obecnie studiuje podyplomowo wycenę nieruchomości oraz przygotowuje rozprawę doktorską w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Paris Kesisov

Nasz człowiek w Batumi. Przedsiębiorca, pośrednik nieruchomości.

Dwukrotny radny Rady Miasta Batumi, który brał udział w przygotowywaniu i uchwalaniu planu zagospodarowania miasta, przedsiębiorca, pośrednik nieruchomości. Syn inżyniera, który odpowiedzialny był za rozbudowę miasta w XXw.
Paris pierwsze kroki zawodowe stawiał w Komisji Europejskiej, później pracował na wysokich stanowiskach w prywatnym biznesie, aby w końcu z powodzeniem wykorzystać zdobyte doświadczenie prowadząc kilka własnych przedsięwzięć.
Dokładny, konkretny, nastawiony na rozwiązywanie problemów. Wie prawie wszystko o tym co dzieje się w mieście, a jeśli czegoś nie wie to dowie się zanim skończycie zadawać pytanie.
Paris w GruzjadlaCiebie dba przede wszystkim o to abyśmy oferowali Wam tylko sprawdzone i pewne inwestycje, nadzoruje pracowników deweloperów odpowiedzialnych za proces obsługi naszych Klientów, a jeśli chcecie podpowie Wam również jak i gdzie spędzić w Batumi czas wolny.

Marek Gębarowski

Doświadczony pośrednik, organizator turystyki, manager

Całe życie związany z nieruchomościami i rynkiem usług hotelarskich. W latach dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych w zakresie obsługi rynku nieruchomości współpracował z firmami takimi jak Ericsson, BNP-Dresdner Bank, Saint-Goben, L’Oreal, Geant, Casino Group, City Bank, Procter and Gamble i innymi a także ambasadami Brazylii, Ekwadoru i Niemiec. Od 2004 roku związany z PKO Inwestycje, Prokom Investment i Polnord S.A.  Pełnił m.in. funkcje: Głównego Specjalisty ds. Nieruchomości Polnord SA, z-cy Dyrektora d/s. Marketingu i Sprzedaży Polnord SA, Vice Prezesa Zarządu Polnord Warszawa Wilanów III spółka z o.o.

W GruzjadlaCiebie Marek zajmuje się klientami instytucjonalnymi i obsługą grup inwestorskich, więc jeśli planujecie kupić nie jeden, dwa czy pięć apartamentów, a myślicie o większych zakupach grupowych lub własnej budowie, skontaktujcie się z nami, a my skontaktujemy Was z Markiem.

Wiola Czajka

Prawnik, Specjalistka ds. sprzedaży i odbiorów technicznych

Z wykształcenia prawnik. Stały mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Warszawie, posiada bogate doświadczenie w dziedzinie negocjacji i mediacji, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej - wykończenia wnętrz, odbiorów deweloperskich, stanów gotowych.

W GruzjadlaCiebie Wiola odpowiada przede wszystkim za sporządzanie dla Was aktualnych ofert, podpisywanie umów pośrednictwa, sprawdzanie bieżącej dostępności i prawidłowy przepływ dokumentów. Jeśli chcecie Wiola spojrzy również fachowym okiem na miejscu przy przekazaniu Waszego nowego apartamentu kiedy będzie on już gotowy do odbioru.

Zespół Fachowców

Architekci, znawcy Gruzji, znawcy rynku

Nasz zespół to fachowcy od nieruchomości w Polsce i Gruzji. Pracują dla nas fachowcy w Polsce oraz na terenie Gruzji. Nasi rezydenci w Batumi od wielu lat związani z rynkiem nieruchomości turystycznych dbają o aktualność i weryfikację naszej oferty. Mający doświadczenie w obsłudze inwestycji poza Unią Europejską. Skontaktuj się z nami i sprawdź dlaczego chcesz pracować właśnie z nami.