fbpx
O Nas

O Nas

Przemysław Stupak

Prawnik, doświadczony pośrednik nieruchomości

Główny udziałowiec i założyciel Trzy Wieże sp. z o.o. działającej pod marką Towers Property i Gruzja dla Ciebie. Ukończył Prawo w Warszawie oraz Stosunki Międzynarodowe o specjalności wschodniej w Poznaniu. Od 2004 roku związany z rynkiem obrotu nieruchomości. Specjalizuje się w obsłudze klientów traktujących nieruchomości jako inwestycję, a nie tylko miejsce do zamieszkania. Doradza w inwestowaniu na rynku pierwotnym i wtórnym w Warszawie oraz w Gruzji. Na swoim koncie ma udane transakcje zawarte przez klientów z Polski, Anglii, Irlandii, Francji, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. Obecnie studiuje podyplomowo wycenę nieruchomości oraz przygotowuje rozprawę doktorską w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Paris Kesisov

Nasz człowiek w Batumi. Przedsiębiorca, pośrednik nieruchomości.

Dwukrotny radny Rady Miasta Batumi, który brał udział w przygotowywaniu i uchwalaniu planu zagospodarowania miasta, przedsiębiorca, pośrednik nieruchomości. Syn inżyniera, który odpowiedzialny był za rozbudowę miasta w XXw.
Paris pierwsze kroki zawodowe stawiał w Komisji Europejskiej, później pracował na wysokich stanowiskach w prywatnym biznesie, aby w końcu z powodzeniem wykorzystać zdobyte doświadczenie prowadząc kilka własnych przedsięwzięć.
Dokładny, konkretny, nastawiony na rozwiązywanie problemów. Wie prawie wszystko o tym co dzieje się w mieście, a jeśli czegoś nie wie to dowie się zanim skończycie zadawać pytanie.
Paris w GruzjadlaCiebie dba przede wszystkim o to abyśmy oferowali Wam tylko sprawdzone i pewne inwestycje, nadzoruje pracowników deweloperów odpowiedzialnych za proces obsługi naszych Klientów, a jeśli chcecie podpowie Wam również jak i gdzie spędzić w Batumi czas wolny.

Marek Gębarowski

Doświadczony pośrednik, organizator turystyki, manager

Całe życie związany z nieruchomościami i rynkiem usług hotelarskich. W latach dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych w zakresie obsługi rynku nieruchomości współpracował z firmami takimi jak Ericsson, BNP-Dresdner Bank, Saint-Goben, L’Oreal, Geant, Casino Group, City Bank, Procter and Gamble i innymi a także ambasadami Brazylii, Ekwadoru i Niemiec. Od 2004 roku związany z PKO Inwestycje, Prokom Investment i Polnord S.A.  Pełnił m.in. funkcje: Głównego Specjalisty ds. Nieruchomości Polnord SA, z-cy Dyrektora d/s. Marketingu i Sprzedaży Polnord SA, Vice Prezesa Zarządu Polnord Warszawa Wilanów III spółka z o.o.

W GruzjadlaCiebie Marek zajmuje się klientami instytucjonalnymi i obsługą grup inwestorskich, więc jeśli planujecie kupić nie jeden, dwa czy pięć apartamentów, a myślicie o większych zakupach grupowych lub własnej budowie, skontaktujcie się z nami, a my skontaktujemy Was z Markiem.

Zespół Fachowców

Architekci, znawcy Gruzji, znawcy rynku

Nasz zespół to fachowcy od nieruchomości w Polsce i Gruzji. Pracują dla nas fachowcy w Polsce oraz na terenie Gruzji. Nasi rezydenci w Batumi od wielu lat związani z rynkiem nieruchomości turystycznych dbają o aktualność i weryfikację naszej oferty. Nasz zespół to Profesjonaliści mający doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji w nieruchomości poza Unią Europejską.

Skontaktuj się z nami i sprawdź dlaczego chcesz pracować właśnie z nami.