fbpx
O Nas

O Nas

Przemysław Stupak

Prawnik, doświadczony pośrednik nieruchomości

Główny udziałowiec i założyciel Trzy Wieże sp. z o.o. i Gruzja dla Ciebie sp. z o.o. Ukończył Prawo w Warszawie oraz Stosunki Międzynarodowe o specjalności wschodniej w Poznaniu.

Od 2004 roku związany z warszawskim, a od 2017 roku aktywnie z gruzińskim rynkiem obrotu nieruchomości. Specjalizuje się w obsłudze klientów traktujących nieruchomości jako inwestycję, a nie tylko miejsce do zamieszkania.

Doradza w inwestowaniu w nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym w Gruzji.

Na swoim koncie ma udane transakcje zawarte przez klientów z Polski, Anglii, Irlandii, Francji, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. Obecnie studiuje podyplomowo wycenę nieruchomości oraz przygotowuje rozprawę doktorską w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Łukasz Kostecki

Konsultant, Doradca i opiekun klientów biznesowych oraz indywidualnych

W Gruzja dla Ciebie odpowiada za wsparcie Zarządu, opiekę nad kluczowymi klientami, rozwój i budowę marki oraz poszerzenie oferty inwestycyjnej.

Łowca doświadczeń, pięknych miejsc, oraz okazji inwestycyjnych. Konsultant, wykładowca akademicki, inwestor oraz pośrednik nieruchomości, mieszkający w Batumi.

Doradca, z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracy na rzecz Klientów biznesowych i indywidualnych. Pracował między innymi dla: BNP Paribas, TUiR WARTA, HDI Gerling, PKO BP, BPH, USP Zdrowie oraz znanych sieci hotelowych jak Marriott, czy Sheraton.

Absolwent Uniwersytetu SWPS, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i IBD Business School. Autor książki „Jak rzucić wszystko i wyjechać (tam gdzie chcesz?). Mieszkał i pracował w Australii, Indonezji, Tajlandii, Hiszpanii, Egipcie i w Turcji.

Natalia Sharmiashvili

Prawniczka i profesjonalna pośredniczka nieruchomości.

Ekspertka pierwotnego i wtórnego rynku nieruchomości z segmentu Premium.

W Gruzja dla Ciebie odpowiada za komunikację i współpracę z Deweloperami, zapewnienie bezpieczeństwa prawnego Państwa transakcji, oraz koordynację procesu rejestracji Waszego prawa własności Nieruchomości.

Natalia, wspiera naszych Klientów w kwestiach formalno-prawnych, a w ramach dodatkowej usługi może pomóc w otwarciu konta w banku lub założeniu firmy w Gruzji.

Prywatnie mama dwójki dzieci, od 7 lat mieszkająca w Batumi.

Lidia Marek

Opiekun Klienta, doradca i pośredniczka nieruchomości.

Znawczyni Gruzji oraz pasjonatka gruzińskich krajobrazów, mieszkająca na stałe w Batumi. Absolwentka filologii ukraińskiej i rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem życia oraz pracy na "dzikim" wschodzie. Od lat łączy pasję i zamiłowanie do podróży z biznesem.

Prowadziła własny hostel i agencję turystyczną, dzięki czemu zgłębiła tajniki lokalnego biznesu oraz rynku nieruchomości i zbudowała sieć lokalnych kontaktów.

Zna niuanse prawa gruzińskiego oraz gruzińskiej kultury i mentalności co stanowi nieocenioną pomoc przy zakupie nieruchomości oraz prowadzeniu działalności biznesowej w tym kraju.

Marek Gębarowski

Doświadczony pośrednik, organizator turystyki, manager

Całe życie związany z nieruchomościami i rynkiem usług hotelarskich. W latach dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych w zakresie obsługi rynku nieruchomości współpracował z firmami takimi jak Ericsson, BNP-Dresdner Bank, Saint-Goben, L’Oreal, Geant, Casino Group, City Bank, Procter and Gamble i innymi a także ambasadami Brazylii, Ekwadoru i Niemiec. Od 2004 roku związany z PKO Inwestycje, Prokom Investment i Polnord S.A.

Pełnił m.in. funkcje: Głównego Specjalisty ds. Nieruchomości Polnord SA, z-cy Dyrektora d/s. Marketingu i Sprzedaży Polnord SA, Vice Prezesa Zarządu Polnord Warszawa Wilanów III spółka z o.o.

Eugeniusz Katiełkin

Przedsiębiorca, Manager, Doradca i opiekun klienta kluczowego

Eugeniusz to dobrze rozumiejący wschodnią mentalność i kulturę absolwent Politechniki Wrocławskiej, który zawodowo od prawie 15 lat zajmuje się wsparciem klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, w szeroko rozumianych kwestiach finansowych. Eugeniusz specjalizuje się w doborze "szytych na miarę" rozwiązań dla swoich klientów, spełniających ich oczekiwania.

Jako doświadczony manager był również odpowiedzialny za budowanie, zarządzanie i rozwój struktur sprzedaży w dużych międzynarodowych korporacjach.

Zespół Fachowców

Architekci, znawcy Gruzji, znawcy rynku

Nasz zespół to fachowcy od nieruchomości w Polsce i Gruzji. Pracują dla nas fachowcy w Polsce oraz na terenie Gruzji. Nasi rezydenci w Batumi od wielu lat związani z rynkiem nieruchomości turystycznych dbają o aktualność i weryfikację naszej oferty. Nasz zespół to Profesjonaliści mający doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji w nieruchomości poza Unią Europejską.

Skontaktuj się z nami i sprawdź dlaczego chcesz pracować właśnie z nami.