fbpx
O Gruzja dla Ciebie

O Gruzja dla Ciebie

Zobacz kto dla Ciebie pracuje

Jesteśmy profesjonalnym Zespołem, który zadba o bezpieczeństwo Twojej transakcji w inwestycje w Gruzji. Jesteśmy profesjonalnymi pośrednikami nieruchomości oraz znawcami Gruzji. Połączyliśmy nasze pasje, talenty i wiedzę po to, żeby przybliżyć Polakom jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Poznaj założycieli i kierownictwo naszej firmy.

Przemysław Stupak

Prawnik, doświadczony pośrednik nieruchomości

Główny udziałowiec i założyciel Trzy Wieże sp. z o.o. działającej pod marką Towers Property.Od niemal piętnastu lat związany z rynkiem obrotu nieruchomości. Od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w obsłudze klientów traktujących nieruchomości jako inwestycję, a nie tylko miejsce do mieszkania. Doradza w inwestowaniu na rynku pierwotnym i wtórnym w Warszawie oraz w Gruzji. Na swoim koncie ma udane transakcje zawarte przez klientów z Polski, ale też Anglii, Irlandii, Francji, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych.

Michał Erenz

Doradca inwestycyjny, ekspert międzynarodowych rynków inwestycyjnych

Właściciel kancelarii Prawno Gospodarczej EU&P. Znawca Gruzji. Doświadczony w kontaktach międzynarodowych szczególnie z państwami wschodniej Europy i Azji. Przez wiele lat główny specjalista w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odpowiedzialny m.in. za kontakty międzynarodowe. Od dwóch lat w Kancelarii EU&P zajmuje się sprawami klientów zza wschodniej granicy i za wschodnią granicą. Pasjonat nowych technologii. Prywatnie podróżnik, znawca Gruzji i Gruzinów. Oprócz kilku własnych miejsc w Gruzji ma tam nawet własny rower. Jeśli nie odróżniacie Abchazji od Osetii i boicie się, że Rosjanie wykupią Gruzję, on Wam wyjaśni różnice i wytłumaczy, dlaczego to dobrze.

Wiola Czajka

Specjalista ds. sprzedaży i odbiorów technicznych

Prawnik, stały mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Warszawie, posiada bogate doświadczenie w dziedzinie negocjacji, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej - wykończenia wnętrz, odbiorów deweloperskich, stanów gotowych.

Zespół Fachowców

Architekci, znawcy Gruzji, znawcy rynku

Nasz zespół to fachowcy od nieruchomości w Polsce i Gruzji. Pracują dla nas fachowcy w Polsce oraz na terenie Gruzji. Nasi rezydenci w Batumi od wielu lat związani z rynkiem nieruchomości turystycznych dbają o aktualność i weryfikację naszej oferty. Mający doświadczenie w obsłudze inwestycji poza Unią Europejską. Skontaktuj się z nami i sprawdź dlaczego chcesz pracować właśnie z nami.