fbpx
Apartamenty w Porta Batumi Tower

Apartamenty w Porta Batumi Tower

Inwestycja zrealizowana na bazie projektu utytułowanego studia Broadway Malyan, wnosi do Batumi najlepsze międzynarodowe standardy projektowania.

Porta Batumi Tower to jeden z najbardziej ekskluzywnych adresów w mieście. Czterdziesto-trzy piętrowy budynek nad samym morzem składa się z apartamentów z jedną, dwoma lub trzeba sypialniami, mniejszych studio oraz 12 dwupiętrowych penthousów. Obiekt zlokalizowany jest na półwyspie przy samym porcie w Batumi, dzięki temu większość okien skierowanych jest w stronę morza.

Dla właścicieli apartamentów w Porta Batumi przygotowano dwupoziomowy parking podziemny oraz przestrzeń komercyjną z wieloma sklepami, butikami, restauracjami oraz kawiarniami.

Projekt budynku został opracowany przez angielskie studio Broadway Malyan, które słynie między innymi z zaprojektowania największej w Wielkiej Brytanii hali widowiskowo sportowej Areny Birmingham.

Co najważniejsze, budynek został już oddany do użytkowania i każdy z oferowanych apartamentów jest dostępny praktycznie od ręki.

Termin oddania do użytku

w eksploatacji

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena w stanie deweloperskim - od 2 154 $ / m2

Cena z wykończeniem pod klucz: od 2 654 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – na morze lub na góry. Zaprojektowanie oraz wykończenie apartamentu można zlecić zewnętrznej firmie architektonicznej. Ceny zaczynają się od 500 $ / m2 w zależności od użytych materiałów i wyposażenia. rzut piętra - Porta Batumi Tower

cennik - Porta Batumi Tower –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Zarządzanie wynajmem może zająć się jedna z wyspecjalizowanych w obsłudze tego apartamentowca firm współpracująca z deweloperem.

Forma własności

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Wybierz nieruchomość dla siebie