fbpx
Panorama Kvariati

Panorama Kvariati

Panorama Kvariati

Panorama Kvariati to gotowy i działający, komfortowy, w pełni samowystarczalny obiekt znajdujący się na samej plaży. Ten wyjątkowo położony, niepowtarzalny obiekt został zbudowany przez francuskiego dewelopera, z ponad 40 letnim doświadczeniem, gwarantującego wysoką jakość wykonania i europejskie standardy.

Kompleks posiada bezpośredni dostęp do plaży, beach bar, fitness club, saunę oraz taras z basenem na dachu, z którego roztacza się piękny widok na morze, góry i najpiękniejsze zachody słońca na świecie. Wszystkie apartamenty posiadają widok na morze i dają możliwość cieszenia się egzotycznym klimatem w wyjątkowym, pięknym, a przy tym komfortowym miejscu. 

Kvariati to wypoczynkowa, niezwykle urokliwa miejscowość znajdująca się 8km od Batumi, w odległości zaledwie kilkunastu minut jazdy samochodem od batumskiego lotniska. Kvariati położone jest w otoczeniu zielonych stoków adżarskich gór wpadających bezpośrednio do morza, przy pięknej plaży oraz w bliskim sąsiedztwie Turcji.

Miejscowość Kvariati słynie z własnego mikroklimatu oraz najczystszej wody na całym gruzińskim wybrzeżu Morza Czarnego. Kvariati cieszy się olbrzymią popularnością w sezonie nie tylko wśród turystów.  To właśnie to miejsce jest wybierane również przez rodowitych mieszkańców Batumi do odpoczynku od zgiełku miasta oraz błogiego relaksu na plaży.

Jeśli chcesz stać się właścicielem apartamentu z bezpośrednim, niczym nie przesłoniętym widokiem na morze, w otoczeniu ciszy, przyrody i gór a jednocześnie zachować możliwość dojazdu do miasta w kilkanaście minut to Kvariati jest dla Ciebie z pewnością najlepszym wyborem.

Panorama Kvariati daje Właścicielom możliwość zarządzania najmem i kompleksowej obsługi apartamentow. Działający obiekt - Hotel Panorama Kvariati, w którym masz teraz możliwość nabycia apartamentu w bardzo korzystnej cenie zbiera rewelacyjne opinie na portalach turystycznych i cieszy dużą popularnością wśród swoich Gości.

Termin oddania do użytku

Budynek w eksploatacji 

O apartamentach

Ceny

Ceny zaczynają się już od 1850 $/m2 za w pełni wyposażony Apartament w stanie pod klucz.

Ceny są uzależnione od wysokości piętra i wielkości Apartamentów.

Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Możliwe jest zlecenie obsługi wynajmu apartamentu firmie rekomendowanej przez dewelopera.

Czynsz miesięczny

2 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty do 6 miesięcy. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

Istnieje również możliwość zakupu przy pomocy kredytu hiptecznego udzielanego na terenie Gruzji z wkładem własnym od 30% wartości apartamentu.Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych.

Prezentacja:

Prezentacja

Rzut 1

Rzut 2

Zobacz więcej inwestycji