fbpx
Apartamenty w Batumi View

Apartamenty w Batumi View

Niezrównana lokalizacja i wyjątkowy projekt architektoniczny. Budowany z myślą o klientach z krajów arabskich, oczekujących luksusu w standardzie i nie akceptujących niczego poniżej. Kompleks składać się będzie z trzech bloków aparthotelowych i pięciogwiazdkowego hotelu. Nasza oferta obejmuje wykończone i wyposażone apartamenty (z pełnym prawem własności) z tarasami w nowo budowanym kompleksie Batumi View, powstającym w turystycznej stolicy Gruzji – głównym mieście nadmorskiego regionu Adżaria, w Batumi. Budynek zlokalizowany jest na słynnym Bulwarze Nadmorskim, zaledwie 20 m od czarnomorskiej plaży! Tak doskonałej lokalizacji nie oferuje żaden inny deweloper.

Nowoczesny kompleks trzech luksusowych aparthoteli klasy premium ulokowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży – mniej niż 20 m. To jedyna inwestycja w tzw. „linii zero” w Batumi. Na terenie zespołu znajdować się będą sklepy, restauracje (również na dachach), place zabaw dla dzieci, basen, centrum spa i fitness, całodobowa recepcja, ochrona, system monitoringu oraz prywatne parkingi naziemne i podziemne.

Wszystkie dostępne apartamenty mają taras lub balkon. Bezpośredni widok na morze i plażę oferuje 95% apartamentów. Pozostałe mają widok na góry. Każdy apartament ma balkon lub taras.

Prezentacja

prezentacja - Batumi View – plik PDF

Termin oddania do użytku

I/II kw. 2021 r.

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Od 1 540 $ / m2 (w stanie surowym zamkniętym).

Cena z wykończeniem pod klucz od 2 040$/m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – apartamenty z dużymi tarasami i na fasadzie wychodzącej na morze wymagają dopłaty 100 $ / m2

Możliwe jest wykończenie pod klucz, obejmujące komplet prac wykończeniowych oraz wyposażenie kuchni i łazienki, umeblowanie i sprzęt AGD i RTV. Jego cena to 500 $ / m2.

rzuty pięter - budynki A i C - Batumi View – plik PDF

rzut piętra - budynek B - Batumi View – plik PDF

cennik - Batumi View –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu nabytego apartamentu na podstawie oddzielnej umowy. Koszt takiej usługi to 32% od osiągniętego przychodu.

Czynsz miesięczny

1,5 $ / m2

Finansowanie

Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 50% ceny apartamentu.
Na pozostałe 50% Deweloper oferuje nieoprocentowane raty rozłożone na 12 miesięcy.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Zobacz więcej nieruchomości