fbpx
Apartamenty w Batumi View

Apartamenty w Batumi View

Niezrównana lokalizacja i wyjątkowy projekt architektoniczny. Budowany z myślą o klientach z krajów arabskich, oczekujących luksusu w standardzie i nie akceptujących niczego poniżej. Kompleks składać się będzie z trzech bloków aparthotelowych i pięciogwiazdkowego hotelu. Nasza oferta obejmuje wykończone i wyposażone apartamenty (z pełnym prawem własności) z tarasami w nowo budowanym kompleksie Batumi View, powstającym w turystycznej stolicy Gruzji – głównym mieście nadmorskiego regionu Adżaria, w Batumi. Budynek zlokalizowany jest na słynnym Bulwarze Nadmorskim, zaledwie 20 m od czarnomorskiej plaży! Tak doskonałej lokalizacji nie oferuje żaden inny deweloper.

Nowoczesny kompleks trzech luksusowych aparthoteli klasy premium ulokowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży – mniej niż 20 m. To jedyna inwestycja w tzw. „linii zero” w Batumi. Na terenie zespołu znajdować się będą sklepy, restauracje (również na dachach), place zabaw dla dzieci, basen, centrum spa i fitness, całodobowa recepcja, ochrona, system monitoringu oraz prywatne parkingi naziemne i podziemne.

Wszystkie dostępne apartamenty mają taras lub balkon. Bezpośredni widok na morze i plażę oferuje 95% apartamentów. Pozostałe mają widok na góry. Każdy apartament ma balkon lub taras.

Prezentacja

prezentacja - Batumi View – plik PDF

Termin oddania do użytku

IV kw. 2022 r.

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Od 1 540 $ / m2 (w stanie surowym zamknietym).

Cena z wykończeniem pod klucz od 2 040$/m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – apartamenty z dużymi tarasami i na fasadzie wychodzącej na morze wymagają dopłaty 100 $ / m2

Możliwe jest wykończenie pod klucz, obejmujące komplet prac wykończeniowych oraz wyposażenie kuchni i łazienki, umeblowanie i sprzęt AGD i RTV. Jego cena to ok. 500 $ / m2.

rzuty pięter - budynki A i C - Batumi View – plik PDF

rzut piętra - budynek B - Batumi View – plik PDF

cennik - Batumi View –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność skontaktuj się z nami.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu nabytego apartamentu na podstawie oddzielnej umowy. Koszt takiej usługi to 32% od osiągniętego przychodu.

Czynsz miesięczny

1,5 $ / m2

Finansowanie

Specjalne warunki płatności w sierpniu 2020 roku przy zdalnym zawarciu umowy!

Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi tylko 20% ceny apartamentu.
Na pozostałe 80% Deweloper oferuje raty 0% aż do sierpnia 2023 roku.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Zobacz więcej nieruchomości