fbpx
Porta Batumi Tower

Porta Batumi Tower

INWESTYCJA ZREALIZOWANA - WSZYSTKIE APARTAMENTY DOSTĘPNE OD RĘKI!

Porta Batumi Tower to jeden z najbardziej ekskluzywnych adresów w mieście. Czterdziesto-trzy piętrowy budynek nad samym morzem składa się z apartamentów z jedną, dwoma lub trzeba sypialniami, mniejszych studio oraz 12 dwupiętrowych penthousów. Obiekt zlokalizowany jest na półwyspie przy samym porcie w Batumi, dzięki temu większość okien skierowanych jest w stronę morza.

Dla właścicieli apartamentów w Porta Batumi przygotowano dwupoziomowy parking podziemny oraz przestrzeń komercyjną z wieloma sklepami, butikami, restauracjami oraz kawiarniami.

Projekt budynku został opracowany przez angielskie studio Broadway Malyan, które słynie między innymi z zaprojektowania największej w Wielkiej Brytanii hali widowiskowo sportowej Areny Birmingham.

Co najważniejsze, budynek został już oddany do użytkowania i każdy z oferowanych apartamentów jest dostępny praktycznie od ręki.

 

PORTA TOWER - ZALETY

STAN DEVELOPERSKI (WYKAŃCZASZ JAK CHCESZ)

WIDOK NA MORZE

PRYWATNY PARKING

USŁUGI KONSJERŻA

STREFY REKREACYJNE

CAŁODOBOWA OCHRONA

Idealne położony, gotowy budynek z apartamentami oraz penthouse'mi w stanie developerskim mamy dostępne "od ręki". Możesz zobaczyć go na najbliższym wyjeździe inwestycyjnym i od razu zdecydować się na kupno. Na miejscu też wspomożemy Cię w wybraniu opcji wykończenia apartamentu, tak żeby jak najszybciej móc zacząć zarabiać na wynajmie.

Porta Towers w Batumi ma zdecydowanie najlepszą lokalizację, blisko portu oraz głównych atrakcji miasta.

DOSTĘPNE METRAŻE

Studia
Apartamenty 1 , 2 lub 3 sypialnie
Pentahouse

ZOBACZ JAK WYGLĄDA INWESTYCJA

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ I ZRÓB REZERWACJĘ

Jeśli chcesz poznać bliżej ofertę i dowiedzieć się więcej, nie zwlekaj tylko skontaktuj się z nami już teraz. Porta Tower to gotowa inwestycja i zostało w niej niewiele apartamentów.

Zadzwoń do nas - czeka na Ciebie specjalna oferta:

  • +48 530 630 054
  • +48 881 634 380
  • +48 22 618 08 70

 

MOŻESZ TEŻ SKORZYSTAĆ Z FORMULARZA OBOK

WYBIERZ SWÓJ APARTAMENT W BATUMI GOTOWY W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI

ZOBACZ POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI NA MAPIE BATUMI

ZRÓB REZERWACJĘ JUŻ TERAZ, ZOSTAŁO MNIEJ NIŻ 80% APARTAMENTÓW