fbpx
Next Collection

Next Collection

Next Collection

Next Collection to kolejny projekt znanego i cenionego dewelopera specjalizującego się w budynkach klasy premium, znajdujących się w wyjątkowych lokalizacjach.
Collection to wyjątkowe apartamenty, z widokiem na morze, góry i panoramę Batumi położone zaledwie 50 metrów od plaży, w bliskiej odległości od Green Cape oraz Ogrodu Botanicznego Batumi.
Do dyspozycji Gości będą 4 baseny, w tym jeden kryty, centrum fitness, SPA, kino, salę konferencyjną oraz miejsce do co-workingu. Obiekt będzie również posiadał 24 godzinną ochronę, aptekę oraz galerię handlową.
Wszystkie Apartamenty są zaprojektowane w luksusowym, minimalistycznym stylu z wykorzystaniem materiałów, mebli i urządzeń spełniających standardy 5* ekskluzywnego hotelu.
Doskonale zaprojektowana przestrzeń będzie dawała Gościom możliwość komfortowego wypoczynku, zabawy, życia oraz pracy.
Deweloper stworzył Klientom bardzo atrakcyjną możliwość finansowania zakupu, wymagającą jedynie 20% wkładu własnego i możliwość skorzystania z nieoprocentowanych rat do końca 2026.

Ceny Apartamentów typu studio zaczynają się od 59.296 USD.

Next Collection to idealny wybór dla wymagających Klientów ceniących piękne widoki, luksus oraz komfort z potencjalnie wysoką stopą zwrotu z inwestycji.

O apartamentach

Ceny

Cena w stanie deweloperskim: od 1700 USD/m2

Pełne wykończenie pod klucz: 700 $/m2

Ceny są uzależnione od wielkości Apartamentu, widoku i piętra

Rzut piętra 

Cennik - Next Collection – Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper zapewnia obsługę najmu z podziałem zysku 60/40

Czynsz miesięczny

2 USD/M2

Finansowanie

Finansowanie: 20% wpłaty własnej, raty do grudnia 27

 

Zobacz więcej inwestycji