fbpx
Kalkulator stopy zwrotu w Gruzji

Kalkulator stopy zwrotu w Gruzji

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa kalkulatory stopy zwrotu inwestycji w Gruzji.

Pierwszy z nich, Prognoza stopy zwrotu, służy do prezentowania symulacji konkretnych wariantów inwestycyjnych (dla każdego z oferowanych przez nas obiektów przygotowane są kalkulacje dla jedno- i dwupokojowego apartamentu). Wariant wybiera się w rozwijanym menu „Wybór inwestycji” z prawej strony formularza (skróty „1-pok.” i „2-pok.” oznaczają odpowiednio jedno- i dwupokojowy apartament). Oprócz tego należy wpisać planowaną wartość w pole „Cena apartamentu”.

Wykorzystane w symulacji prognozy zajętości i poziomu cen opracowane zostały na podstawie danych z lat ubiegłych, udostępnionych przez firmy zarządzające już funkcjonującymi w Batumi apartamentowcami i aparthotelami, publikacji Gruzińskiego Urzędu Statystycznego oraz informacji Departamentu Turystyki Rządu Autonomicznej Republiki Adżarii. Mimo jednak całej naszej staranności, skrupulatności i dbałości o jakość naszej pracy,prosimy mieć na uwadze, że przedstawiony materiał jest prognozą, a nie jedynym możliwym scenariuszem.

Drugi formularz Kalkulator stopy zwrotu pozwala na samodzielną weryfikację różnych scenariuszy. Wartości na białym tle można zastąpić własnymi, manipulując przewidywanym poziomem zajętości apartamentu i cenami. Dane przeliczane są na bieżąco. Dla przywrócenia wartości początkowych wystarczy odświeżyć stronę.

Sprawdź już teraz: