fbpx
Ile kosztuje apartament w Gruzji?

Ile kosztuje apartament w Gruzji?

Ceny apartamentów w Gruzji są różne i zależą zwykle od czterech czynników: lokalizacji, lokalizacji i… lokalizacji - oraz oczywiście standardu.

My szukamy nieruchomości o ponadprzeciętnym standardzie, łatwych do odsprzedaży, zawsze w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Są droższe niż te w głębi lądu, a mimo to ich ceny zaczynają się już od ok. 1000 dolarów za metr kwadratowy (z wykończeniem i wyposażaniem). To na nich zwroty są największe, ponieważ, mówiąc wprost, linia brzegowa się nie wydłuży.

Przygotowując się do zakupu, warto zwrócić uwagę na korzystne warunki kredytów i rat, oferowanych przez poszczególnych deweloperów. Rozłożenie płatności na nieoprocentowane raty (przy pierwszej wpłacie rzędu 15-30%) do momentu oddania budynku do eksploatacji jest właściwie standardem. Mamy jednak w swojej ofercie także inwestycje oferujące szczególne ułatwienia dla kupujących - ofertę nieoprocentowanych rat po oddaniu budynku (BatTowers White Sails).

Do zakupu rekomendujemy lokale mniejsze, do czterdziestu metrów, co pozwala na dywersyfikację w przypadku większych zakupów.

Oczywiście w miarę sprzedaży apartamentów w danym budynku, ceny idą stopniowo w górę. Cała rzecz polega na znalezieniu właściwej nieruchomości w odpowiednim momencie. W tym doradzamy.

W międzyczasie, jeśli ktoś liczy na szybkie zwroty, prawo do apartamentu można odsprzedać z zyskiem przed zakończeniem budowy. Gruzińscy deweloperzy nie tylko zachęcają do takich transakcji, ale niejednokrotnie obsługują je a wszystko odbywa się zgodnie z tamtejszym prawem.

Poznaj przykładowe ceny sprzedaży apartamentów kontaktując się z nami.

lub po prostu wybierz nieruchomość dla siebie