fbpx
Apartamenty w Siódmym Niebie

Apartamenty w Siódmym Niebie

Nowa inwestycja na Nowym Bulwarze. Dwie smukłe, 35-piętrowe wieże zaprojektowane są tak, aby każdy apartament cieszył się widokiem na morze.

Siódme Niebo położone jest na początku parku przy prestiżowej ul. Lecha i Marii Kaczyńskich, zaledwie 30 m od plaży. Sąsiaduje z parkiem, a ulokowanie go w I linii zabudowy gwarantuje niezakłócone widoki na zachody słońca nad morzem. Doświadczony deweloper (w Batumi funkcjonuje już kilka aparthoteli tej firmy) gwarantuje właściwe funkcjonowanie tej inwestycji. Zadbał on też o to, aby goście Siódmego Nieba poczuli się tak, jak wymaga tego nazwa - do ich dyspozycji będzie nie tylko recepcja, całodobowa ochrona, bary i restauracje, ale także basen z morską wodą (i widokiem na morze zarazem!), basen kryty i centrum fitnessu i rekreacji. W odległości zaledwie 100 m od tej inwestycji mieści się jedno z najpopularniejszych kasyn w Batumi - Eclipse (w kompleksie Metro City).

Wszystkie apartamenty mają balkony z widokiem na morze i na góry.

Prezentacja

prezentacja - Siódme Niebo – plik PDF

Termin oddania do użytku

IV kw. 2021 r.

   Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena w stanie surowym - od 1 350 $ / m2

Cena z wykończeniem pod klucz - od 1 650 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – na morze lub na góry.

Deweloper oferuje również wykończenie pod klucz, obejmujące komplet prac wykończeniowych, na podstawie oddzielnej umowy, zawieranej przy oddaniu apartamentów do eksploatacji.

rzuty - Wieża Wschodnia i Zachodnia - Siódme Niebo – plik PDF

cennik - Siódme Niebo –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności a także opcją gwarancji zysku na poziomie 7% rocznie od ceny zakupu.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty do września 2021 r. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Wybierz nieruchomość dla siebie