fbpx
Apartamenty w Panoramie Kvariati

Apartamenty w Panoramie Kvariati

Wyjątkowy aparthotel Panorama Kvariati budowany jest przez francuskiego inwestora przy samej plaży w Gonio, prestiżowym przedmieściu Batumi. Został zaprojektowany w taki sposób, aby z każdego tarasu zapewnić jednoczesny widok na góry i morze. Przestronne lobby z barem i recepcja na parterze w połączeniu z piwnicą win w podziemiu nadadzą Panoramie Kvariati subtelnego posmaku luksusu. Pełna obsługę gości hotelowych, ubezpieczenie oraz załatwianie formalności podatkowych zapewniać będzie operator - francuska firma  Soreprim z grupy Mazareu, mająca 50 lat doświadczenia. W inwestycji dostępne są apartamenty 1, 2 i 3-pokojowe o przemyślanych rozkładach, oddawane do użytku z pełnym wyposażaniem pod klucz w ramach prezentowanej ceny.

Termin oddania do użytku

grudzień 2019 r.

   Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Od 2000 $ / m2 (w stanie pod klucz z wyposażeniem).

Ceny są uzależnione od piętra.

Deweloper oferuje wykończenie pod klucz w ramach jednej umowy, obejmujące komplet prac wykończeniowych i pełne wyposażenie apartamentu.

rzut piętra - Panorama Kvariati – plik PDF

rzut działki - Panorama Kvariati – plik PDF

cennik - Panorama Kvariati –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Francuska firma francuska Soreprim z grupy Mazareu, mająca 50 lat doświadczenia, zaoferuje pełną obsługę wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności.

Czynsz miesięczny

1,5 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty do stycznia 2020 r. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Wybierz nieruchomość dla siebie