fbpx
Apartamenty w New Time Goderdzi

Apartamenty w New Time Goderdzi

Górski aparthotel New Time Goderdzi jest nową inwestycją doświadczonego gruzińskiego dewelopera w najmłodszym, dynamicznie się rozwijającym gruzińskim ośrodku narciarskim - Goderdzi (www.Goderdzi.com). Otwarty zaledwie trzy lata temu, w 2015 r., kurort oferuje już 2 wyciągi o łącznej długości tras 8 km. W 2019 r. rozpocznie się budowa dwóch kolejnych, a planowanych jest jeszcze 5. Położone w Adżarii, zaledwie 100 km od Batumi, Goderdzi szczyci się mianem najbardziej śnieżnego spośród gruzińskich górskich kurortów. Położenie wśród szczytów Małego Kaukazu, na wysokości 1700 m n.p.m. (trasy sięgają 2300 m n.p.m.) zapewnia niezapomniane widoki, nietknięte środowisko naturalne i zdrową, ekologiczną żywność.

New Time Goderdzi to jedna z pierwszych komercyjnych inwestycji w realizowanym dotychczas jako inwestycja państwowa projekcie. Połowa budynku zarządzana będzie bezpośrednio przez dewelopera jako butikowy hotel, w drugiej znajdują się apartamenty przeznaczone do sprzedaży (oczywiście możliwe będzie zlecenie deweloperowi zarządzania ich wynajmem). Staranna, dostosowana do górskiej lokalizacji architektura, kameralny charakter (budynek liczy tylko 5 kondygnacji), lokalizacja zapewniająca niezapomniany widok oraz położenie przy samym stoku to istotne, ale nie jedyne zalety tej inwestycji. Deweloper pomyślał również o krytym basenie, centrum fitnessu i SPA, które pozwoli odprężyć się po szusowaniu na stoku. Posilić zaś można się będzie w hotelowej restauracji. Zapewniono także szafki na sprzęt narciarski na parterze. W inwestycji dostępne są apartamenty 1 i 2-pokojowe o przemyślanych rozkładach, oddawane do użytku z wykończeniem pod klucz oraz wyposażoną łazienką w ramach prezentowanej ceny (dla zainteresowanych deweloper będzie oferować pakiet mebli i wyposażenia na podstawie oddzielnej umowy).

Termin oddania do użytku

grudzień 2020 r.

   Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena z wykończeniem pod klucz - od 1 000 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i strony budynku (z widokiem na stok lub na góry).

Deweloper oferuje wykończenie pod klucz w ramach jednej umowy, obejmujące komplet prac wykończeniowych i wyposażenie łazienki. Zakup kompletu mebli i wyposażenia będzie oferowany przez dewelopera na podstawie oddzielnej umowy.

rzuty pięter - New Time Goderdzi – plik PDF

cennik - New Time Goderdzi –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności.

Czynsz miesięczny

1,5 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty do momentu oddania budynku do eksploatacji, czyli do grudnia 2020 r. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak - zgodnie z prawem Gruzji.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Wybierz nieruchomość dla siebie