fbpx
Apartamenty w La Quinta By Wyndham

Apartamenty w La Quinta By Wyndham

La Quinta to nowa ekskluzywna inwestycja w naszej ofercie. To inwestycja składająca się ze 100 pokoi hotelowych i 600 apartamentów klasy premium. Polecamy ją klientom ze względu na sprawdzonego międzynarodowego operatora hotelowego i położenie w pierwszej linii brzegowej z dostępem do malowniczo zlokalizowanej plaży. To co podkreślić należy w ramach tej inwestycji to bardzo atrakcyjna cena i różnorodność apartamentów.

Szczególnie podkreślić trzeba, że sprzedaż w La Quinta by Wyndham rozpoczęła się dopiero w marcu 2019 roku, w związku z czym inwestorzy mają teraz najkorzystniejsze warunki - niskie ceny za wczesną rezerwację oraz nieoprocentowane raty od dewelopera na maksymalnie 30 miesiący!

Projekt przedstawia wszystko, co jest niezbędne do komfortowego wypoczynku - kompleks jest zbudowany zgodnie ze standardami jakościowymi firmy Wyndham, przy użyciu przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych materiałów i zawiera rozwiniętą infrastrukturę, która spełnia międzynarodowe wymagania dla hoteli 4 *.

W La Quinta Batumi można dostać zróżnicowane apartamenty od 35,5 metrów kwadratowych do nawet 76 - 113 metrów kwadratowych (zlokalizowanych w rogu budynków z pięknymi przeszkolonymi tarasami).

Podkreślić należy, że La Quinta to marka hoteli firmy Wyndham. Deweloper budujący nieruchomość ma podpisaną umowę na przejęcie przez Sophos Hotels jedną z największych sieci hotelowych na świecie zarządzania budynkiem. Zatem kupując apartament w tej inwestycji, będziesz posiadać nieruchomość zarządzaną przez sprawdzonego i doświadczonego operatora hotelowego, który daje możliwość rocznego zwrotu z inwestycji nawet na poziomie do 12%.

Cena na najniższych piętrach zaczyna się już od 500 $/mza stan deweloperski i dlatego warto już teraz skontaktować się z nami w celu dokonania rezerwacji. Specyfika gruzińskiego rynku nieruchomości turystycznych powoduje, że ceny apartamentów rosną w miarę postępu prac na budowie, a dokonując zakupu wcześniej, można spodziewać się wysokiego wzrostu wartości nieruchomości jeszcze w czasie jej budowy.

Obsługę wynajmu obsługuje szwajcarska firma Sophos Hotel, która daje możliwość zwrotu z inwestycji na poziomie nawet 12% rocznie. 

Co jeszcze świadczy o przewadze tej inwestycji nad innymi?

  • Niskie ceny za wczesną rezerwację - ceny apartamentów „pod klucz” już od 36 000 USD, z pełnym zestawem mebli i wyposażenia
  • Nieoprocentowana raty od dewelopera do 30 miesięcy
  • Zwrot z inwestycji - nawet do 12%

Termin oddania do użytku

wrzesień 2021 r.

Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Cena w stanie surowym - od 500 $ / m2

Cena z wykończeniem pod klucz - od 1 000 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – na morze lub na góry.

Dostępne również miejsca parkingowe pod budynkiem w cenie 9 000 $ za sztukę.

rzut piętra - La Quinta

układ budynków - schemat

dokładny cennik - La Quinta –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności. Ponadto warto zwrócić uwagę, że deweloper ma podpisaną umowę na obsługę najmu z jedną z największych firm obsługujących sieci hotelowe na świecie. Za obsługę najmu odpowiadać będzie szwajcarska firma Sophos Hotel, której klientami są tacy potentaci jak Accor czy Hilton, czy Wyndham. La Quinta jest marką hoteli tego ostatniego (ponad 900 hoteli na świecie pod brandem La Quinta), a deweloper ma również umowę właśnie z firmą Wyndham, która jest jedną z największych na świecie sieci hotelowych. Współpraca z Sophos Hotel daje możliwość zwrotu z inwestycji na poziomie nawet 12% rocznie. 

Zobacz potwierdzenie współpracy pomiędzy deweloperem, a siecią Wyndham. 

Finansowanie i forma własności

Pierwsza wpłata 30% wartości całego apartamentu. Całość musi być wpłacona w ratach do ukończenia budynku, czyli 30 września 2021 roku.

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Wybierz nieruchomość dla siebie