fbpx
Apartamenty w Dar Tower

Apartamenty w Dar Tower

Dar Tower znajduje się w samym centrum Nowego Batumi - przy szerokiej Alei Bohaterów, prowadzącej od Bramy Morza Czarnego (awangardowej konstrukcji w formie łuku triumfalnego, otwierającego aleję) wprost do nadmorskiego bulwaru, wzdłuż której skupiają się najbardziej prestiżowe inwestycje miasta.

Dar Tower składa się z dwóch budynków - 22- i 35-piętrowego. Ich charakterystyczna, awangardowa forma przyciąga wzrok, a deweloper zadbał o to, żeby wnętrze prezentowało się równie efektownie. Część kompleksu stanowić będzie pięciogwiazdkowy hotel (300 pokoi). Ponadto do dyspozycji właścicieli i gości będą kasyno, bary, restauracje, kluby i lokale rozrywkowe, kręgielnię, centrum spa i fitnessu, place zabaw dla dzieci, tarasy wypoczynkowe i odkryty basen. Oczywiście oferowane usługi obejmują także całodobową ochronę i recepcję. A wszystko to odległe od plaży zaledwie o 500 m!

Wszystkie apartamenty mają balkony lub tarasy.

Termin oddania do użytku

lipiec 2019 r.

   Lokalizacja

O apartamentach

Ceny

Od 750 $ / m2 (w stanie surowym zamkniętym).

Ceny są uzależnione od piętra i od widoku – na Aleję Bohaterów lub wewnętrzny dziedziniec.

Deweloper oferuje różne stopnie wykończenia apartamentów  - od stanu surowego zamkniętego, poprzez deweloperski (podnosi to cenę o 70 $ / m2), wykończony pod klucz bez wyposażenia (200 $ / m2) lub z wyposażeniem (400 $ / m2). Możliwe jest także wyposażenie apartamentu w ogrzewanie - wówczas cena apartamentu wykończonego i wyposażonego pod klucz rośnie nie o 400 $, a o 450 $ / m2. Wszystkie te opcje są dostępne od razu w ramach jednej umowy, co oznacza, że koszty wykończenia apartamentu, w odróżnieniu od większości ofert, również możemy rozłożyć na raty.

rzut piętra - budynek A1 - Dar Tower  – plik PDF

rzuty pięter - budynek A2 - Dar Tower – plik PDF

cennik - Dar Tower –Aby otrzymać aktualny cennik i dostępność, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń - tel. 22 618 08 70 lub 530 630 054.

Obsługa wynajmu

Deweloper oferuje pełną obsługę wynajmu apartamentów pod Państwa nieobecność, z dostępem przez internet do danych o ich wykorzystaniu i efektywności. Cena takiej usługi - 40% przychodu.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2

Finansowanie

Deweloper oferuje nieoprocentowane raty do sierpnia 2019 r. Wymagana minimalna pierwsza wpłata wynosi 30% ceny apartamentu.

 

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy: tak

Forma własności: pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych