fbpx
Inwestycja w apartament pod wynajem

Inwestycja w apartament pod wynajem

Masz wolne środki finansowe i zastanawiasz się co z nimi zrobić? Nisko oprocentowana lokata bankowa, kosztowny fundusz inwestycyjny, ryzykowne akcje a może rynek nieruchomości?
Jeżeli chcesz inwestować długoterminowo w realny rzeczywisty produkt – rynek nieruchomości może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Inwestycja w apartament pod wynajem z obsługą hotelową

Hotele kojarzą nam się zwykle z dużymi inwestycjami, dużych, międzynarodowych sieci hotelowych. Gdy przyjrzymy się jednak uważniej, dostrzeżemy, że wiele budynków tego typu zarówno w Polsce jak i zagranicą zostało podzielonych na pojedyncze apartamenty, które należą do małych prywatnych inwestorów.

Inwestycja w pokój hotelowy (inwestycja w condohotel) lub apartament pod wynajem polega na zakupie jednego lub kilku apartamentów / mieszkań pod wynajem. Ty także możesz stać się właścicielem apartamentu / pokoju hotelowego i czerpać z tego korzyści.

Oferowane przez nas nieruchomości mają status pełnej wyodrębnionej własności, z dedykowaną obsługą wynajmu, co sprawia, że stajesz się właścicielem samodzielnego apartamentu, który możesz nie tylko wynajmować, ale w każdej chwili swobodnie odsprzedać, zastawić czy też po prostu w nim zamieszkać.

Zarabianie na wynajmie

Będąc właścicielem apartamentu / mieszkania / pokoju pod inwestycję będziesz zarabiał na wynajmie krótkoterminowym lub w zależności od twoich preferencji długoterminowym. Dane historyczne często pokazują także, że wartość zakupionych przez inwestorów nieruchomości w wielu przypadkach znacząco się zwiększa co pozwala zrealizować dodatkowy zysk po kilku latach odsprzedając apartament w wyższej cenie.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Nie jest tajemnicą, że lokalizacja budynku odgrywa kluczowe znaczenie. Im bardziej popularna turystycznie lokalizacja tym większe obłożenie i potencjalne zyski.

Aby inwestycja w pokój hotelowy była opłacalna przychody muszą być większe niż koszty. W związku z tym, im korzystniej kupimy nieruchomość, tym zysk będzie wyższy, a czas zwrotu z inwestycji krótszy.

Tajemnicą poliszynela jest to, że wiele najpopularniejszych lokalizacji jest po prostu zbyt droga, aby zakup pokoju hotelowego był tam opłacalny. Z drugiej strony pojawia się coraz więcej tanich apartamentów w bardzo nieatrakcyjnych lokalizacjach. W przypadku takiego pokoju trudno o wysokie obłożenie co przekłada się na znacznie mniejsze zyski.

Jeżeli rozważasz zakup nieruchomości pod inwestycję zainteresuj się rynkiem gruzińskim. Doskonała, atrakcyjna turystycznie lokalizacja i bardzo korzystne ceny nieruchomości sprawiają, że Gruzja cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto inwestować w pokój hotelowy w Gruzji tutaj znajdziesz więcej informacji.

Inwestycja kredytowana

Jeżeli nie masz wystarczających środków na zakup apartamentu / pokoju w hotelu pod inwestycję, możesz skorzystać z dogodnego finansowania dla obcokrajowców. Więcej o finansowaniu dowiesz się tutaj warunki kredytowania inwestycji

Inwestycja w condohotel w Gruzji jak zacząć?

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w pomocy w zakupie nieruchomości inwestycyjnych w Gruzji. Naszymi klientami są głównie inwestorzy indywidualni. Znamy ten rynek doskonale i pomożemy Ci zakupić nieruchomość w sposób bezpieczny i sprawdzony. Więcej informacji o oferowanych przez nas usługach znajdziesz tutaj zakres usług pośrednictwa. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Na naszej stronie znajdziesz także przykłady aktualnie oferowanych przez nas nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.